Honda Africa Twin, detail displeja TFT
Honda Africa Twin, detail displeja TFT

POKROČILÉ TECHNOLÓGIE JAZDY MODELU CRF1100L

Motocykel Africa Twin je vyrobený na praktické používanie. Zvláda aj tie najnáročnejšie podmienky. Na ceste aj v teréne. Rozumieme náročným výzvam, ktoré s ním chcete prekonávať, preto sme ho vybavili modernými technológiami jazdy, ktoré možno ľahko ovládať prostredníctvom integrovaného plnofarebného multifunkčného (MID) dotykového displeja TFT.

Nová vyspelá technológia modelu Africa Twin

S inovatívnou vyspelou technológiou modelu Africa Twin vrátane nového 6,5-palcového dotykového displeja TFT s podporou služby Apple CarPlay, s tempomatom, systémom náklonového ABS na jazdu v zákrutách, šiestimi prispôsobiteľnými jazdnými režimami atď. budete pripravení naozaj na čokoľvek. Robustný stroj zameraný na výkon s integrovanou modernou technológiou na dosah ruky.

 
Posunúť

DOTYKOVÁ OBRAZOVKA TFT

Plnofarebný multifunkčný (MID) 6,5-palcový dotykový displej TFT vám zaistí plnú kontrolu nad všetkými systémami motocykla Africa Twin.

A prispôsobte si všetko podľa seba – displej MID možno upraviť tak, aby zobrazoval rôzne úrovne údajov vzhľadom na vybratý režim jazdy. Každý zo štyroch predvolených jazdných režimov – a aj dva používateľsky prispôsobiteľné režimy – možno vybrať v ľavom hornom rohu 6,5-palcového dotykového displeja TFT. Okrem toho je k dispozícii nastavenie vidlice SHOWA EERA. Displej sa jednoducho ovláda aj v rukaviciach.

Apple CarPlay®

Každý potrebuje byť v kontakte, najmä na dlhých cestách. Displej MID preto obsahuje aplikáciu Apple CarPlay®, ktorá umožňuje použitie telefónu Apple iPhone® prostredníctvom dotykovej obrazovky TFT bez zbytočného rozptyľovania pri jazde (iPhone® sa pripája k nabíjaciemu portu USB na pravej strane displeja MID). Môžete používať a zobrazovať navigačné aplikácie a prostredníctvom slúchadiel Bluetooth nasadených na prilbe môžete telefonovať alebo počúvať hudbu.

ZOBRAZTE LEN ÚDAJE, KTORÉ POŽADUJETE

ÚPLNE PRISPÔSOBITEĽNÝ 6,5-PALCOVÝ MULTIFUNKČNÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ

Honda Africa Twin, detailný záber displeja TFT s aplikáciou Apple CarPlay®
Honda Africa Twin, detail displeja TFT s funkciou Bluetooth

Pripojenie pomocou technológie Bluetooth

Displej MID ponúka aj možnosť bezdrôtového pripojenia Bluetooth pre zariadenia iPhone® alebo zariadenia so systémom Android. Po spárovaní získate prístup k zoznamom skladieb, môžete uskutočňovať hovory prostredníctvom slúchadiel na prilbe, pričom sa nemusíte púšťať riadidiel.