Honda CRF1100L Africa Twin
Honda CRF1100L Africa Twin


AFRICA TWIN &
AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS 2020

Cesta je niekedy cieľom.

Po tejto ceste ideme už dlho. A preto sme pred viac než tridsiatimi rokmi vytvorili pôvodný model Africa Twin. Neexistuje totiž lepší spôsob, ako si užiť svet, než so sedadla motocykla. Pozrite sa, čo všetko na vás čaká. Vyrazte na cestu a zažite všetko zblízka na vlastnej koži. A práve preto existujú naše nové stroje Africa Twin.

AFRICA TWIN

STE PRIPRAVENÍ PREKONÁVAŤ LIMITY?

Pretože my sme pri vytváraní nového modelu Africa Twin tie svoje prekonali.

Ste na to pripravení. Tvrdo, slobodne a mimo vyjazdených trás. Nový model CRF1100L Africa Twin, skonštruovaný bez kompromisov a na základe desiatok rokov skúseností, sa nenecháva zviazať žiadnymi pravidlami. Vyladené terénne schopnosti vám sprístupnia terén, ktorý mnohí uvidia len vo svojich snoch. Jeho dvojvalcový motor je výkonnejší po všetkých stránkach a pritom je dokonale zladený s ľahším, dravším podvozkom. Stroj je inteligentnejší vďaka 6 jazdným režimom, systémom HSTC, náklonové ABS na jazdu v zákrutách a vďaka kontrole zdvíhania predného kolesa, dotykovému displeju TFT, funkcii Apple CarPlay®, Bluetooth a tempomatu. Stroj Africa Twin chce zdolať každý limit. Skúste prekovať svoje hranice a prežite svoje vlastné skutočné dobrodružstvo.

Trojštvrťový predný záber z pravej strany na model Honda Africa Twin pri jazde v piesku

AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

NASLEDUJTE SVOJE SNY

Africa Twin Adventure Sports vás zavezie, kamkoľvek budete chcieť vyraziť.

Náš nový model CRF1100L Africa Twin Adventure Sports definuje túžba objavovať. Začína na rovnakom mieste ako nový model Africa Twin, ale pridáva možnosť zvládať veľké vzdialenosti v skutočnom pohodlí. Palivová nádrž s objemom 24,8 litra umožňuje prekonať dlhé úseky medzi zastávkami a aerodynamický kryt, výškovo nastaviteľný čelný štít, nízko posadené sedadlo (tiež výškovo nastaviteľné) a vyhrievané rukoväte znamenajú, že tieto vzdialenosti zvládnete rovnako dobre ako váš motocykel. A ten vydrží naozaj veľa vďaka kľúčovým ochranným prvkom, ako veľká hliníková ochranná lišta a vložky v bočnom kryte. Snívate o veľkých veciach. My tiež. V sedle motocykla Africa Twin Adventure Sports sa naše sny stretávajú.

Honda Africa Twin Adventure Sports, trojštvrťový záber spredu z pravej strany, jazda po ceste v púšti

Dva rôzne modely Africa Twin

Obidva stroje sú pripravené na dobrodružstvo. Tu si vyberte ten svoj.

Zmeniť obrázok
Trojštvrťový predný pohľad z pravej strany na model Honda Africa Twin Adventure Sports na ceste
Trojštvrťový predný záber z pravej strany na model Honda Africa Twin na piesku

CRF1100L Africa Twin

CRF1100L Africa Twin Adventure Sports

Pohľad sprava na model Africa Twin Adventure Sports na skalách
Pohľad sprava na model Honda Africa Twin na piesku

CRF1100L Africa Twin

CRF1100L Africa Twin Adventure Sports