Close

Monkey

DETINSKOSŤ V TOM NAJLEPŠOM SVETLE

Z jazdy na motorke sa znova stáva dokonalá zábava. Presne na to je model Monkey určený.

Posunúť

NEZABUDNUTEĽNÉ SPOMIENKY

V prilbe sa usmievate?

Keď model Monkey uvidíte po prvý raz, usmejete sa. Keď prvý raz vyrazíte na cestu na motocykli Monkey, určite sa pod prilbou neprestanete usmievať. Samozrejme, je dostatočne malý na to, aby sa dal uložiť za karavan a aby zvládol premávku, cez ktorú sa nič iné nedostane. V prípade modelu Monkey však ide predovšetkým o radosť z jazdenia. A podľa nás na tom nie je nič zlé.

TOTO JE MONKEY

Čo viac potrebujete?

Model Monkey má svoj vlastný štýl. A charakter, ktorému sa nič nevyrovná. Pochromované vysoké riadidlá, ako aj rám, kyvná vidlica a tlmiče nárazov nalakované rovnakou farbou ako palivová nádrž v tvare arašidu – a vysoko postavené blatníky – to všetko priťahuje pozornosť. Platí to aj o hrubých pneumatikách s blokovým dezénom. Pod tým všetkým sa však nachádza výkonný, spoľahlivý, úsporný vzduchom chladený motor s objemom 125 cm3 ukotvený v pevnom podvozku, ktorý obsahuje brzdový systém ABS regulovaný jednotkou IMU. Navyše je taký malý a ľahký – má len 107 kg – a je vybavený pohodlným sedadlom v 775 mm výške od zeme. Rozhodne to nie je len hračka. Je to skutočný motocykel. Je to skrátka Monkey.

Monkey 125cc, detailný pohľad na sedadlo
Monkey 125cc, detailný pohľad na palivovú nádrž
Monkey 125cc, trojštvrťový predný pohľad z ľavej strany, v popredí muž v prilbe
Monkey 125 cc, v pohybe, trojštvrťový predný pohľad z pravej strany

VYROBÍME STROJ

Budete čarovať.

Monkey predstavuje pocit. Bezstarostný život pre daný okamih a vytvára spomienky na dnes aj na budúcnosť. Jeho história so značkou Honda síce siaha až do roku 1961 – keď bol svet úplne iný – to, čo predstavuje, je však dnes rovnako dôležité, ako to bolo aj predtým. Monkey je sloboda na dvoch kolesách. Nastal ten správny čas.

Monkey 125 cc, trojštvrťový predný pohľad z ľavej strany