Close
Biely model CBR125R, zboku, pravá strana.

CBR125R

Inšpirovaný pretekárskymi dráhami

Superšport začína práve tu.

Kariéra veľkých jazdcov začína v triede športových motocyklov s objemom 125 cm3. Už od svojho uvedenia na trh predstavoval model CBR125R ideálny prvý športový motocykel. Je výborne vyladený, ľahko sa používa a ponúka jednoduché ovládanie, ktoré sa stalo synonymom rodiny CBR.

Vytvorte si svoj štýl

V spoločnosti Honda vieme, že motocykel so športovým vzhľadom sa musí aj primerane správať.

Preto tu nájdete rám, motor a jazdnú polohu, ktoré využívajú všetky naše vedomosti z pretekárskych dráh, spojené v jednom poriadnom stroji pre ľudí, ktorí myslia svoj postup v triede Superšport naozaj vážne. 

Predný 3/4 pohľad na model CBR125 s jazdcom nakloneným do zákruty na okruhu. Dizajn Repsol.

Víťazný štart

Model CBR125R bol navrhnutý tak, aby mladým jazdcom poskytol možnosť rozvíjať svoje zručnosti v oblasti športovej jazdy.

Pre väčšinu nových jazdcov – či už na ceste alebo na pretekárskom okruhu – sú motorky kubatúry 125 cm3 prvým krokom na ceste, ktorá môže viesť kamkoľvek – aj priamo na vrchol. Preto by jazda na športových motorkách s objemom 125 cm3 mala byť rovnako vzrušujúca ako na väčších strojoch triedy Superšport.

Bočný 3/4 pohľad sprava na červený model CBR125.
Predný 3/4 pohľad na model Fireblade s jazdcom, v zákrute na pretekárskom okruhu. Sprava.

CBR1000RR Fireblade, najznámejší člen špičkovej rodiny motocyklov CBR.

Rad víťazov

Model CBR125R sa hneď od uvedenia na trh v roku 2004 stal obľúbeným motocyklom mladých jazdcov po celom svete. Hviezdny člen radu CBR: kompaktný, ľahký, jednoducho ovládateľný – má všetko potrebné na vzrušujúci zážitok z jazdy.

 
 

Vybočte z davu

Pritiahnite pohľady.

Zvýraznite športový štýl motocykla obohatením modelu CBR125R o niekoľko doplnkov. Nech sa rozhodnete pre akýkoľvek doplnok, musí dobre vyzerať a správne zapadnúť do celkového dizajnu. Len originálne príslušenstvo Honda je navrhnuté tak, aby podčiarkovalo línie vášho motocykla. Vďaka dokonalému zladeniu dosiahnete oveľa lepší konečný výsledok.

Extrémne priblížený pohľad na ráf kolesa s dôrazom na nálepku na ráfe.

Viac z kategórie 125cc