Close

novinka

CB125F

VYHRAJTE NAD MESTOM

UKÁŽTE SVOJ ŠTÝL

NEZMEŠKAJTE ANI JEDNU CHVÍĽU

VITAJTE VO SVETE SLOBODY

honda/components/content/product/scrollingHeaders/scrollingIntro

Nový model CB125F

Vitajte vo svete slobody

vitajte vo svete slobody

Únik, po ktorom túžite, na dosah ruky.

Spestrite svoj život – otočte plynom a vyrazte do ulíc. Budete rýchli. Budete obratní. Budete mať všetko pod kontrolou. Príjemné zrýchlenie, ktoré vám dodá rázny jednovalcový motor, vás naplní omamným pocitom slobody. Môžete ísť kamkoľvek a kedykoľvek. Už nikdy nemusíte zmeškať ani jednu chvíľu. Toto je váš kľúč od mestského života. Toto je nové CB125F.

Pravý bočný pohľad na model CB125F vo farbe Perleťová Žltá Twinkle na ceste (mestské prostredie)

mestská elegancia

Chopte sa svojho momentu štýlovo.

Nový model CB125F prináša vzrušenie v každom momente. Je to svižný a agilný stroj do mestských ulíc plný autentického a agresívneho štýlu, vďaka ktorému vás určite nikto neprehliadne. Jazdite bez ťažkostí. Ľahké riadenie a hliníkové kolesá vám pomôžu kĺzať sa ulicami s ľahkosťou, takže vaša jazda do práce aj za zábavou bude radosťou. Premôžte hustú premávku a odomknite plný potenciál mesta.

Zadný trojštvrťový pohľad sprava na model CB125F vo farbe Perleťová Žltá Twinkle na ceste (nočné mestské prostredie)

sila pokoriť mesto

Vďaka novému modelu CB125F budete vždy o krok vpred.

Pravý bočný pohľad na zaparkovaný model CB125F vo farbe Perleťová Žltá Twinkle (mestské prostredie)

Jeho energický vzduchom chladený 2-ventilový motor s rozvodom OHC, piatimi rýchlosťami a vstrekovaním paliva PGM-FI je mimoriadne efektívny, vďaka čomu prejdete 51,3 km/l (režim WMTC) a získate dojazd na jednu nádrž vyše 600 km. Silný krútiaci moment v nízkom a strednom rozsahu otáčok umožňuje svižné zrýchlenie z miesta aj pri jazde a špeciálny vyvažovací hriadeľ zaistí minimálne vibrácie. Nový oceľový rám, teleskopická predná vidlica a dvojitý zadný tlmič poskytnú dokonalú rovnováhu medzi stabilitou pri priamej jazde a vnímaním vozovky pri jazde v zákrutách. Keď je miesta na manévrovanie skutočne málo, určite oceníte pohotovostnú hmotnosť 126 kg a široké riadidlá – s uzamknutím do polohy 45° doľava a doprava.

Priblížený pohľad na teleskopickú vidlicu modelu CB125F

Dvojitý zadný tlmič prináša stabilné riadenie a viac istoty pri jazde v zákrutách.