Originálne oblečenie Adventure od spoločnosti Honda

Dvaja muži na motocykloch Africa Twin počas jazdy v lese
Dvaja muži na motocykloch Africa Twin počas jazdy v lese
Priblížený pohľad na bundy Adventure na dvoch mužoch
Priblížený pohľad na bundy Adventure na dvoch mužoch

Objavte náš rad oblečenia Adventure navrhnutý na pobyt pod holým nebom.

Oblečte si dobrodružstvo

Muž s motocyklom Africa Twin v lese
Muž s motocyklom Africa Twin v lese
Posunúť

Prilby

Špičkové a všestranné prilby Honda Arai Tour-X4 zaistia nasadenie na mieru e a starajú sa o vašu bezpečnosť pri všetkých vašich dobrodružstvách.

Prechádzajte medzi diaľkovými výletmi a terénnymi expedíciami alebo si jednoducho užívajte vaše každodenné dochádzanie v prilbe, ktorá vám prinesie výnimočné pohodlie a ochranu.

Okrem toho si môžete nasadiť alebo zložiť špic alebo priezor podľa vašich osobných preferencií.

Priblížený pohľad na prilbu Adventure

Textilné bundy Honda Spidi

Ľahšie bundy navrhnuté pre slnečné dni

Textilná bunda Honda Spidi pozostáva z odolnej perforovanej sieťovej textílie, ktorá poskytuje vyššiu odolnosť a ochranu pri náročných dobrodružstvách, no súčasne si zachováva nízku hmotnosť – ideálna do teplejšieho počasia.

Tento pozoruhodne odolný materiál poskytuje vynikajúcu ochranu pred vetrom. Je ľahká – váži len 1,7 kg – a má pevnú výstelku s otvormi na prúdenie vzduchu, ktorý vás schladí pri vysokých teplotách.

Vďaka prémiovému odnímateľnému chrániču Force Tech a vrecku na uloženie okuliarov a telefónu je bunda Honda Spidi pripravená splniť potreby pri všetkých vašich dobrodružstvách.

Priblížený pohľad na muža s bielou textilnou bundou Honda Spidi
Priblížený pohľad na muža s čiernou textilnou bundou Honda Spidi

Bundy Honda Spidi Adventure

Hrubšie bundy pre chladnejšie dobrodružstvá

Naše funkčné nepremokavé a vetru odolné priedušné bundy sú navrhnuté pre vaše dobrodružstvá a poskytujú tri ochranné vrstvy v jednom.

Zažite dokonalé pohodlie a ochranu s prieduchmi na prúdenie vzduchu skombinovanými s odnímateľnou ochranou Force-Tech a dokonca aj s nepremokavým vreckom na uloženie okuliarov alebo telefónu.

Bunda Adventure váži 2,3 kg a 1,0/1,2 mm kravská koža vás ochráni pred zimným počasím. Integrovaný nastavovací systém a vodoodpudivá bariéra na zápästiach a v spodnej časti podšívky vám pomôžu zostať v suchu aj v mokrých podmienkach. Znamená to, že sa môžete naplno venovať dôležitejším veciam, ako je napríklad najbližšia odbočka na vašej ceste.

Priblížený pohľad na muža s čiernou bundou Honda Spidi Adventure
Priblížený pohľad na muža s bundou Honda Spidi Ice

Nohavice

Nohavice Honda Adventure sú vytvorené tak, aby poskytli špičkovú ochranu vďaka nepremokavosti, odolnosti voči vetru a zvýšenej priedušnosti.

Jazdite v pohodlí s dôkladne navrhnutými vetracími otvormi na prúdenie vzduchu a nastaviteľnými spevnenými chráničmi kolien, vďaka ktorým nohavice dobre sedia a skvelo vyzerajú.

Vážia len 1,47 kg a boli navrhnuté na zabezpečenie optimálnej ochrany a odolnosti, no stále si zachováva vysoký štandard ohybnosti a nízkej hmotnosti. Spodné okraje nohavíc Adventure sú taktiež nastaviteľné, takže budú dokonale kompatibilné s vašimi topánkami pre pohodlnú jazdu.

Priblížený pohľad na nohavice Adventure

Rukavice

Rukavice Hard Gloves a Air Gloves z radu Honda Spidi

Rukavice Honda Spidi Hard Gloves sú vyrobené z inteligentného strečového materiálu a nepremokavého syntetického semišu na zaistenie pohodlného a flexibilného nosenia. Naše dôkladne navrhnuté rukavice Hard Gloves majú integrované neoprénové manžety, vetracie otvory a odolné uhlíkové diely na zadnej strane, na bočných stranách a na dlaniach. Vďaka tomuto prémiovému ľahkému materiálu je hmotnosť týchto rukavíc len 0,13 kg.

Rukavice Honda Spidi Air Gloves vážia len 0,09 kg a sú najľahším produktom na ochranu vašich rúk a ceste aj mimo nej. Sú vyrobené z rovnakého inteligentného strečového a nepremokavého syntetického semišu ako naše rukavice Honda Spidi Hard Gloves, ale vyznačujú sa elegantnejším a ľahším dizajnom.

Priblížený pohľad na ruky
Priblížený pohľad na ruku v rukavici, ktorá drží riadidlo

Topánky

Topánky Honda Adventure od spoločnosti Alpinestars sú vyrobené s dôrazom na pohodlie a ochranu. Sú špeciálne vytvorené pre dobrodružnú jazdu, diaľkové cesty aj každodenné dochádzanie.

Topánky Toucan – Základ dômyselného dizajnu Toucan tvorí kompletná vnútorná membrána Drystar poskytujúca 100 % vodotesnosť a vysokú úroveň priedušnosti, čo je pre pohodlie pri diaľkových cestách nevyhnutnosťou. Jedinečný systém bočného rozopínania s veľkým suchým zipsom zabezpečuje dostatočnú oporu a topánky obsahujú zosilnený prvok chrániaci hornú časť chodidla pri preraďovaní.

Topánky Webb – Tieto topánky sú štýlové a vďaka kompletnej vnútornej membráne Drystar poskytujúcej 100 % vodotesnosť a vysokú úroveň priedušnosti sú aj pohodlné. Spoločnosť Alpinestars použila aj inovačný systém na postrannú ochranu členka a zvýšenie opory.

Naše topánky s kompletnou certifikáciou CE obsahujú niekoľko odolných ochranných prvkov, ktorými je spoločnosť Alpinestars preslávená, a sú ideálne na trávu, štrk, prašné cesty aj piesok.

Priblížený bočný pohľad na topánku Adventure

Viac z kategórie Adventure