Detailný záber na telefón s výzvou na zadanie kódu PIN na obrazovke

ZÁKLADNÁ KONEKTIVITA

S aplikáciou My Honda+ získate prístup k širokej ponuke online služieb a funkcií. Obsahuje funkcie ako diaľkové zamykanie a odomykanie dverí a virtuálna prístrojová doska. V modeli Honda e, e:Ny1 a CR-V e:PHEV môžete dokonca na diaľku ovládať nastavenie klimatizácie alebo nabíjanie.

Hlavné rozhranie aplikácie My Honda plus na obrazovke telefónu.

Podrobnosti o balíku Základná konektivita

Balík Základná konektivita je bezplatný pre prvého majiteľa vozidla. (môže byť časovo obmedzené) Spárovanie s vaším vozidlom je jednoduché. Najprv si vytvorte svoj účet v aplikácii My Honda+. Potom zadajte VIN číslo vozidla a pripojte sa zadaním PIN kódu, ktorý sa zobrazí na prístrojovej doske vozidla. Následne si môžete vybrať z ponuky balíkov služieb konektivity.

Pre zaistenie bezpečnosti vášho účtu a údajov budete vyzvaní, aby ste každých šesť mesiacov potvrdili vlastníctvo vozidla. Následne stačí v priebehu dvoch týždňov po výzve potvrdiť vlastníctvo a váš účet bude v bezpečí. 

Zdieľanie funkcií služieb konektivity: Zdieľajte výhody a funkcie aplikácie My Honda+ s priateľmi a rodinou tým, že ich v aplikácii pozvete ako ďalších vodičov vášho vozidla. Pozvaní vodiči môžu využívať všetky výhody aplikácie, ktoré im povolíte. Nemusíte sa obávať, prístup k účtu hlavného vodiča mať budete mať len vy

Garáž: Spravujte svoje vozidlo a prispôsobte si ho tým, že mu dáte meno.

Virtuálna palubná doska: Rovnako ako vo vozidle si môžete aj vo svojom smartfóne zobraziť údaje o vozidle.

Oznámenia: Vďaka rôznym upozorneniam, bezpečnostným výstrahám alebo aktualizáciám budete vždy informovaní, nech už ste kdekoľvek.

Diaľkové zamykanie a diaľkové odomykanie: Ponáhľate sa a zabudli ste zamknúť auto? Žiadny strach! Dvere svojho automobilu môžete zamykať a odomykať na diaľku.

Ovládanie klaksónu na diaľku: Diaľkové ovládanie klaksónu vám pomôže rýchlo nájsť vaše vozidlo.

Ovládanie klimatizácie na diaľku vrátane plánovača: Nastavte si pred jazdou požadovanú teplotu vo vozidle, vďaka čomu budete nastupovať do auta vždy s úsmevom. (len pre vybrané modely)

Elektronická kontrola stavu vozidla (eVHC): Táto funkcia umožňuje vybratým predajcom vozidiel Honda digitálne zaznamenávať a elektronicky kontrolovať stav vozidla a posielať vám takto získané výsledky. (len pre vybrané krajiny) Pomocou odkazu z aplikácie My Honda+ získate prístup k platforme eVHC, ktorá vám umožní požiadať napríklad o servisnú prehliadku prostredníctvom predajcu vozidiel Honda. (len pre vybrané krajiny)

Stav nabíjania a ukazovateľ stavu nabitia batérie: Môžete si pozrieť aktuálny stav nabíjania svojho elektromobilu alebo plug-in hybridu a skontrolovať, či je nabíjačka pripojená do zásuvky a zobraziť úroveň nabitia batérie vozidla spolu s informáciami o dojazde vozidla. (Len pre modely Honda e, e:Ny1 a CR-V e:PHEV)

Nabíjanie na diaľku, plánovač nabíjania a maximálna úroveň nabitia batérie: Majte nabíjanie svojho elektromobilu alebo plug-in hybridu pod kontrolou aj na diaľku a vyberte si vhodný čas nabíjania, aby ste sa vyhli drahšej tarife za elektrinu a šetrili tak svoje peniaze! Aj nastavenie maximálnej úrovne nabitia vám ušetrí peniaze, pretože predĺži životnosť akumulátora.

Dáma stojaca vedľa bieleho vozidla Honda e používajúca aplikáciu My Honda Plus

Ako si môžem túto službu kúpiť?

Základná konektivita v aplikácii My Honda+ je pre prvého majiteľa bezplatná (môže byť časovo obmedzené). Aby ste sa mohli na svoje vozidlo napárovať, je potrebné, aby bola telematická jednotka vozidla aktivovaná. Aktiváciu telematickej jednotky môže vykonať len dealer. Potom si musíte v aplikácii My Honda + vytvoriť účet a napárovať svoje vozidlo zadaním VIN čísla – ak všetko prebehne hladko, budete pripojení k svoju vozidlu a získate prístup k funkciám aktivovaného balíka / balíkov okrem zabudovaného Wi-Fi hotspotu, ku ktorému máte prístup z vozidla.

Najčastejšie otázky
Dáma stojaca vedľa bieleho vozidla Honda e používajúca aplikáciu My Honda Plus

My Honda+ a vaše vozidlo

V doleuvedenej tabuľke zistíte, či sú tieto služby a funkcie dostupné aj pre váš model Honda.

Najčastejšie otázky
Dáma stojaca vedľa bieleho vozidla Honda e používajúca aplikáciu My Honda Plus

Koľko ma to bude stáť?

Tento balík služieb získate zdarma (môže byť časovo obmedzené) pri kúpe nového vozidla – stačí sa len zaregistrovať a stiahnuť aplikáciu. Pre ďalších majiteľov je táto služba spoplatnená. Ak chcete rozšíriť možnosti aplikácie My Honda+, môžete si aktivovať nasledovné balíky služieb konektivity: Bezpečnosť a cestovanie a Digitálny kľúč Honda, vďaka čomu získate prístup k mnohým ďalším funkciám – s výnimkou zabudovaného Wi-Fi hotspotu, ktorý sa aktivuje samostatne.

Najčastejšie otázky

Model
Základná konektivita
Bezpečnosť a cestovanie
Digitálny kľúč Honda
Wi-Fi hotspot vo vozidle
Osobný asistent Honda
 
Vstup do sveta služieb konektivity.

Virtuálna prístrojová doska, diaľkové zamykanie/odomykanie vozidla a možnosť pozvať ďalších vodičov. Pre model Honda e, e:Ny1 a CR-V e:PHEV je dostupné aj diaľkové ovládanie klimatizácie, diaľkové ovládanie nabíjania a mnoho ďalších funkcií.

Zdarma pre prvého majiteľa. (môže byť časovo obmedzené) Po skončení bezplatného úvodného obdobia alebo pre ďalších majiteľov za 39 EUR.
Už žiadne starosti –

Digitálna asistenčná služba. Zónové monitorovanie (Geo Fence), zasielanie bodov záujmu do navigácie, vyhľadávač vozidla, história jázd a plánovač obľúbených trás.

Na 1 rok zdarma, potom
29 EUR ročne.
Váš smartphone je kľúčom.

Štartovanie, zamykanie / odomykanie dverí, ovládanie okien, otváranie krytu portu nabíjania a upozornenia týkajúce sa digitálneho kľúča.

Zdarma na 1 rok, potom
59 EUR ročne.

Prístup na internet z pohodlia vášho vozidla.

Vysiela dátové služby, ktoré je možné využívať na rôznych zariadeniach prostredníctvom operátora (AT & T, Vodafone alebo inej spoločnosti)

Cena závisí od vybranej tarify operátora. Funkcia je dostupná len pre vybrané krajiny.


Stačí povedať: „OK, Honda“.

Komunikujte so svojím osobným asistentom na báze umelej inteligencie a objavte svet kontextového dialógu, ktorý vám pomôže napríklad naplánovať si cestu.

49 EUR ročne.


HR-V

Available
Available
Available
Available
Not available

Honda e

Available
Available
Available
Available
Available

Modely Jazz a Crosstar

Available
Available
Not available
Available
Not available

Civic Hybrid

Not available
Not available
Not available
Not available
Not available

Civic Type R

Not available
Not available
Not available
Not available
Not available

CR-V FHEV

Not available
Not available
Not available
Not available
Not available

CR-V PHEV

Available
Available
Available
Available
Not available

ZR-V

Not available
Not available
Not available
Not available
Not available

e:Ny1

Available
Available
Available
Available
Not available

*Poskytované balíky služieb sa môžu líšiť v závislosti od modelu, špecifikácie, modelového ročníka vozidla a prvej krajiny registrácie.

Na stiahnutie a využívanie všetkých funkcií aplikácie budete potrebovať prístup k dátovému pripojeniu. Úplné znenie zmluvných podmienok získate kliknutím sem.