Digitálny displej

Na 10,2" informačnom displeji sa vodičovi v krištáľovo ostrom rozlíšení zobrazujú všetky potrebné informácie vrátane výkonu. Jeho funkcie môžete ovládať pomocou ovládačov na volante, vďaka čomu môžete sledovať premávku na ceste.

Digitálny displej na prístrojovej doske vozidla ZR-V

Infotainment Honda CONNECT

Využívajte našu najnovšiu generáciu systému Honda CONNECT v štandardnej výbave, ktorá podporuje Apple CarPlay a Android Auto, s centrálne umiestnenou 9" dotykovou obrazovkou. Obsahuje satelitnú navigáciu a digitálne rádio DAB.

Infotainment modelu ZR-V

Zvuk, ktorý vás pohltí

V stupni výbavy Advance nájdete 12 reproduktorov Bose optimálne rozmiestnených tak, aby poskytovali perfektný priestorový zvuk. Model ZR-V je pri vybraných výbavách navyše vybavený USB-C a USB-A portmi vpredu a vzadu a tiež bezdrôtovým nabíjaním telefónu (technológia Qi).

Audiosystém modelu ZR-V

Bezkľúčový vstup

Keď máte pri sebe vo vrecku alebo v taške inteligentný kľúč, ZR-V sa odomkne, keď potiahnete za kľučku dverí. Jediným stlačením tlačidla ZR-V naštartuje a je pripravené na jazdu.

Tlačidlo bezkľúčového vstupu do vozidla ZR-V

Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru

Nechajte technológie, nech robia náročnú prácu za vás. Otvorte batožinový bez použitia rúk a jednoduchým stlačením tlačidla aktivujte funkciu Walk Away, ktorá zatvorí kufor hneď keď sa vzdialite od vozidla, keď máte napríklad plné ruky a tiež bezpečne uzamkne dvere batožinového priestoru.

Biele vozidlo ZR-V na príjazdovej ceste s elektricky ovládanými dverami batožinového priestoru

Bezdrôtové nabíjanie telefónu

Vďaka bezdrôtovej nabíjačke telefónu v stredovej konzole, môžete mať svoje mobilné zariadenie vždy plne nabité. (pre výbavu Sport a Advance) USB-A a USB-C porty vpredu a vzadu poskytujú ďalšiu možnosť nabíjania zariadení cestujúcich.

Bezdrôtové nabíjanie telefónu vo vozidle ZR-V

S modelom ZR-V je parkovanie hračka

S parkovacími senzormi vpredu aj vzadu a štandardne dodávanou parkovacou kamerou vždy ľahko zaparkujete, kdekoľvek potrebujete. Zaraďte spiatočku a 9" obrazovka infotainmentu vám zobrazí širokouhlý pohľad dozadu alebo pohľad zhora nadol na priestor bezprostredne za vami.

Muž za volantom vozidla ZR-V so zobrazenými parkovacími asistentmi

Projekčný head-up displej

V najvyššom stupni výbavy Advance modelu ZR-V premieta head-up displej priamo na čelné sklo, preto môžete sledovať dôležité informácie o jazde bez toho, aby ste museli spustiť oči z cesty pred vami. Jas a zobrazované informácie si môžete prispôsobiť pomocou ovládacích prvkov na multifunkčnom volante.

Projekčný head-up displej
Biele vozidlo ZR-V na pobreží so ženou a kanoe

Ďalej: Bezpečnosť