Dizajn kabíny

Priestranná kabína modelu ZR-V poskytuje luxusný a pohodlný priestor s dôrazom na detail a zameraním na jednoduchú použiteľnosť a praktickosť. Všetko je navrhnuté s dôrazom na vodiča s dostatkom odkladacích priestorov a všetky ovládacie prvky sú jednoducho prístupné na dosah ruky. Kabína je tiež navrhnutá tak, aby poskytovala dobrý výhľad, a to vďaka zvýšenej polohe vodiča a širokému zornému poľu.

Zobrazenie prístrojovej dosky v interiéri vozidla ZR-V

Vyhrievané predné a zadné sedadlá

Vďaka vyhrievaným predným sedadlám a pri výbave Advance aj zadným sedadlám je model ZR-V pohodlným miestom pre vodiča aj ostatných cestujúcich.

Muž za volantom vozidla ZR-V

Batožinový priestor

Do batožinového priestoru modelu ZR-V sa zmestí všetko, čo vaša rodina potrebuje, a po sklopení sedadiel ponúka až 1 322 litrov (merané metódou VDA).

Biele vozidlo ZR-V na príjazdovej ceste s otvoreným batožinovým priestorom

Vyhrievaný kožený volant

Za chladných zimných rán si vychutnajte luxusný pocit z vyhrievaného koženého volantu. K dispozícii pre stupeň výbavy Advance.

Muž za volantom vozidla ZR-V so zobrazenou satelitnou navigáciou na prístrojovej doske

Jednoduchý prístup k systému ISOFIX

Vďaka ľahko prístupným úchytom ISOFIX (I-SIZE) na zadných krajných sedadlách a dostatočnému priestoru na sedačky umiestnené v smere aj proti smeru jazdy zaistíte pre vaše dieťa vždy maximum pohodlia a bezpečnosti.

Zadné sedadlo s bodmi systému uchytenia detskej sedačky ISOFIX

Urobte si pohodlie v interiéri modelu ZR-V

Dovoľte nám ukázať vám jeho kvalitu a prepracované detaily – a tiež všetky technológie, ktoré ponúka.

Zavrieť

Žena na sedadle vodiča sa pozerá za seba

Ďalej: Technológie