Dizajn

Nová Honda ZR-V je naše nové SUV s jedinečným dizajnom a charakterom. Konštrukcia podvozka maximálne uľahčuje prúdenie vzduchu. Svetlomety a veľká maska chladiča dopĺňajú elegantný vzhľad, pričom aerodynamický zadný spojler a dvojica koncoviek výfuku mu dodávajú športový charakter.

Biele vozidlo ZR-V na príjazdovej ceste

Kolesá

Každá výbava modelu ZR-V má vlastný dizajn 18" zliatinových kolies s pneumatikami 225/55, ktoré ešte viac zvýrazňujú športový vzhľad tohto revolučného full hybridu.

Kolesá z ľahkých zliatin modelu ZR-V

Panoramatická otvárateľná strecha

Ak je najväčším luxusom priestor, potom otvárateľná panoramatická strecha vytvára v kabíne ZR-V presvetlený a vzdušný priestor. A prináša tiež neopísateľný pocit z čerstvého vánku. K dispozícii v stupni výbavy Advance.

Biele vozidlo ZR-V na horskej ceste

Inteligentné svetlomety

Model ZR-V má štýlové predné aj zadné LED svetlomety. Automatické prepínanie diaľkových svetiel nastavuje správny svetelný lúč pre dané podmienky a vy sa tak môžete plne sústrediť na riadenie. Vo výbave Advance funkcia prisvecovania zákrut lepšie osvetľuje priestor, kde by ste štandardne dobre nevideli a adaptívne predné svetlomety maximálne osvetľujú cestu pred vami bez toho, aby ste oslňovali ostatných účastníkov cestnej premávky.

Modré vozidlo ZR-V na príjazdovej ceste

Preskúmajte dizajn exteriéru modelu ZR-V

Zoznámte sa s elegantným a športovým vzhľadom modelu ZR-V dôkladnejšie.

Zavrieť

Žena na sklopenom operadle