Výkon modelu Jazz

Výkon plný zábavy

Energia, ktorá vás dostane

Motor 1.5 i-VTEC

130 k

motor

Motor 1.3 i-VTEC

102 k

motor

Posunúť

Produktové logo modelu Honda Jazz.

Jazz v skvelom tempe

Výkon, ktorý si táto športová verzia zaslúži.

Pripravený vždy a na všetko

Zábavu a radosť z jazdy berieme smrteľne vážne.

Honda Jazz teraz ponúka na výber dva skvelé motory i-VTEC: k úspornému a overenému 1,3 litrovému motoru pribudol úplne nový motor 1.5 i-VTEC venovaný športovej verzii Dynamic. Tento výkonný motor sa ideálne hodí na kľučkovanie po meste, ale aj na dlhšie cesty. Legenda hovorí, že je vybavený „priamym vstrekovaním zábavy“.

Stačí si správne vybrať

Automatická alebo manuálna?

Zadný trojštvrťový pohľad na model Honda Jazz Dynamic na vidieku.

Ak chcete mať všetko pod vlastnou kontrolou, zvoľte 6-stupňovú manuálnu prevodovku. Keď dostanete chuť, verzia vybavená automatickou prevodovkou vám vďaka možnosti manuálneho radenia pomocou páčok pod volantom poskytne plnohodnotnú športovú jazdu ako v pretekárskom vozidle.

Presná 6-stupňová manuálna prevodovka vás odmení športovou jazdou, no ak dávate prednosť automatickej verzii, naša pokročilá 7-stupňová automatická prevodovka CVT so sebou prináša hladké preraďovanie, nižšiu spotrebu a menej emisií. Ak chcete objaviť športový charakter modelu Jazz s automatickou prevodovkou, stačí použiť manuálne radenie rýchlostí pomocou radiacich páčok inšpirovaných pretekárskymi vozidlami.

Ešte efektívnejší

Obidve prevodovky sa vyznačujú výnimočným výkonom a úspornosťou, no model Jazz ide so svojou funkciou vypnutia motora pri voľnobehu ešte ďalej. Keď zastanete napríklad na semaforoch, motor sa zastaví, a len čo sa dotknete plynového pedála, okamžite ho znova naštartuje.

Predný trojštvrťový pohľad na model Honda Jazz Dynamic v meste.

Honda Jazz ponúka možnosť výberu z dvoch motorov a dvoch druhov prevodoviek, vďaka čomu môžete zobrať mesto alebo aj diaľnicu útokom.

Kombinácie, ktoré sa postarajú o vašu bezpečnosť

Napriek svojim malým rozmerom je model Jazz bohatý na bezpečnostné prvky.

Predný trojštvrťový pohľad na model Honda Jazz Dynamic.

Vzhľadom na množstvo bezpečnostných prvkov, ktoré model Jazz obsahuje, nie je žiadnym prekvapením, že mu organizácia NCAP udelila ocenenie Best in Class pre najlepšie kompaktné vozidlo.

Nezávislá organizácia Euro NCAP vyhlásila novú Hondu Jazz za najbezpečnejšie auto vo svojej triede. Po získaní špičkového 5-hviezdičkového hodnotenia od NCAP získala aj prestížne ocenenie Best in Class pre najlepší kompaktný automobil roka 2015 za vynikajúce výsledky v oblasti bezpečnosti. Tieto skvelé výsledky dosahuje dodnes, ba dokonca ešte lepšie.

Pokročilý systém podpory riadenia

Balík technológií na podporu riadenia obsahuje funkcie, ako upozornenie na vybočenie z jazdného pruhu či systém pre aktívne brzdenie v mestskej premávke. Postarajú sa o vašu bezpečnosť na ceste.

Upozornenie na nebezpečenstvo kolízie

Upozorní vás, keď zistí možnosť zrážky vpredu, a to prostredníctvom vizuálnych aj zvukových znamení.

Systém výstrahy poklesu tlaku v pneumatikách

Táto funkcia udržiava vás a spolujazdcov v bezpečí nepretržitým sledovaním zmeny tlaku v pneumatikách a včasným upozornením na prípadný problém.

Automatické prepínanie diaľkových svetiel

Tento systém vyhodnocuje vonkajšie svetelné podmienky a automaticky prepína medzi diaľkovými a stretávacími svetlami.

Automatické spínanie svetiel pri zotmení

Cestovanie bez dostatočného osvetlenia nepovažujeme za akceptovateľné. Jazz je preto vybavený senzorom, ktorý automaticky aktivuje svetlomety vtedy, keď svetlo začne slabnúť.

Stierače s dažďovým senzorom

Predné stierače reagujú už na prvé známky dažďa a dokážu prispôsobiť rýchlosť stierania prudkému lejaku, slabému mrholeniu aj čomukoľvek medzi tým. Vďaka všetkým týmto funkciám môžete mať neustále oči na ceste a ruky na volante.