Trojštvrťový pohľad spredu na model Honda CR-V Hybrid v púšti.
Trojštvrťový pohľad spredu na model Honda CR-V Hybrid v púšti.

Zavrieť

NOVÝ VÝKON HYBRID HONDA

Okamžitá odozva, plynulá dodávka výkonu a úspornosť. To sú tri silné stránky, ktoré objavíte v úplne novom modeli CR-V Hybrid. Jeho inteligentné a mimoriadne pokrokové hybridné pohonné ústrojenstvo umožňuje zaistiť bezproblémový a podmanivý zážitok z jazdy počas každej cesty.

Predný trojštvrťový pohľad na model Honda CR-V Hybrid s ilustráciou testovacej jazdy.
Predný trojštvrťový pohľad na model Honda CR-V Hybrid s ilustráciou testovacej jazdy.

TESTOVACIA JAZDA REAL VIEW

Zúčastnite sa na testovacej jazde vozidla CR-V Hybrid a zistite všetko, čo chcete vedieť o výkone, štýle, bezpečnosti a možnostiach pripojenia, ktoré vám ponúka najobľúbenejšie SUV na svete.

Posunúť

Logo modelu Honda CR-V Hybrid.

Inteligentný hybrid

Vďaka vyspelým technológiám prináša toto najobľúbenejšie SUV na svete nielen športový výkon, ale aj nízke emisie.

Vstúpte do sveta Honda Hybrid

Ďalší míľnik pre model Honda CR-V

Hybridná technológia i-MMD (inteligentný pohon s viacerými režimami) poskytuje výnimočne vysoký výkon spolu s mimoriadnou účinnosťou. Aerodynamické línie vytvorené na úplne novom podvozku robia z modelu CR-V piatej generácie SUV pre skutočných vodičov. Len čo sa usadíte, budete si môcť vychutnať prepracovaný luxusný interiér s najnovšími asistenčnými systémami vodiča a multimediálnym systémom spoločne s pohodlím, priestorom a všestrannosťou, ktorými sa model CR-V preslávil.

Detailný záber loga Hondy CR-V Hybrid.
Detailní záber na kľúč od vozidla Honda CR-V Hybrid.
Pohľad zboka na vozidlo Honda CR-V Hybrid na ulici.
Pohľad spredu na svetlomet modelu Honda CR-V Hybrid.

Porovnanie pohonných jednotiek

Model Honda CR-V je dostupný s možnosťou výberu spomedzi niekoľkých motorov a prevodoviek, vrátane nového motora 1.5 VTEC TURBO. Všetky motory sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálny výkon.

Honda CR-V so zážihovým motorom Moderný a úsporný zážihový motor 1.5 VTEC TURBO s šesťstupňovou manuálnou alebo automatickou prevodovku CVT. Možnosť výberu spomedzi verzií s pohonom dvoch alebo všetkých kolies, vrátane 7-miestnej verzie.
Pohľad spredu na červené vozidlo Honda CR-V so zážihovým motorom. Honda CR-V so zážihovým motorom Moderný a úsporný zážihový motor 1.5 VTEC TURBO so šesťstupňovou manuálnou alebo sedemstupňovou automatickou prevodovku CVT. (Verzia s manuálnou prevodovkou poskytuje výkon 173 koní pri krútiacom momente 220 Nm, verzia s prevodovkou CVT poskytuje výkon 193 koní pri krútiacom momente 243 Nm.) Môžete si tiež vybrať medzi verziami s pohonom dvoch alebo všetkých kolies či 7-miestnu konfiguráciu.
Pohľad spredu na biele vozidlo Honda CR-V Hybrid. Honda CR-V Hybrid Dvojlitrový zážihový motor s Atkinsonovým cyklom spolupracuje s dvoma elektromotormi, jedným hnacím a jedným elektromotorom generátora, ktoré riadi inteligentný systém s viacerými režimami (i-MMD) umožňujúci využiť tri jazdné režimy: elektrický, hybridný a režim motora. K dispozícii sú verzie s pohonom dvoch alebo všetkých kolies.

Objavte motor 1.5 VTEC TURBO

Váš model CR-V Hybrid

Urobte z neho jedinečnú individualitu.

Existuje mnoho spôsobov, ako môžete prispôsobiť model CR-V Hybrid svojim predstavám. Buď si môžete vybrať zo širokého sortimentu samostatného príslušenstva alebo zvoliť niektorý z kompletných balíkov. Svojmu vozidlu tým môžete dodať osobitný štýl, ktorý budete mať len vy.

Trojštvrťový pohľad spredu na vozidlo Honda CR-V Hybrid idúce po ulici.