NOVÝ ŠTANDARD V HYBRIDNEJ TECHNOLÓGII

Úplne nový model CR-V Hybrid sa vyznačuje výbornou odozvou, plynulým chodom a efektivitou. Jeho inteligentný a mimoriadne pokrokový hybridný pohon umožňuje zaistiť dokonalý zážitok z jazdy.

  • OPTIMÁLNA ÚČINNOSŤ S

    3 jazdnými režimami

  • POHONOM DVOCH KOLIES A

    pohonom všetkých kolies

Predný trojštvrťový pohľad na model Honda CR-V Hybrid s ilustráciou testovacej jazdy.
Predný trojštvrťový pohľad na model Honda CR-V Hybrid s ilustráciou testovacej jazdy.

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Zúčastnite sa na virtuálnej testovacej jazde modelu CR-V Hybrid a zistite všetko, čo chcete vedieť o výkone, štýle, bezpečnosti a možnostiach pripojenia, ktoré vám ponúka najobľúbenejšie SUV na svete.

Posunúť

Perfektná kombinácia štýlu a výkonu

Predstavujeme model Honda CR-V Sport Line. Športové SUV, ktoré vám dodá tie správne emócie nie len za volantom, ale priťahuje pozornosť všade, nech už sa s ním vydáte kamkoľvek. CR-V Sport Line je k dispozícii vo farbách perleťová Crystal Black alebo perleťová Platinum White.

Vstúpte do sveta Honda Hybrid

Ďalší míľnik pre model Honda CR-V

Hybridná technológia i-MMD (inteligentný pohon s viacerými režimami) poskytuje výnimočne vysoký výkon spolu s mimoriadnou účinnosťou. Aerodynamické línie vytvorené na úplne novom podvozku robia z modelu CR-V piatej generácie SUV pre skutočných vodičov. Len čo sa usadíte, budete si môcť vychutnať prepracovaný luxusný interiér s najnovšími asistenčnými systémami vodiča a multimediálnym systémom spoločne s pohodlím, priestorom a všestrannosťou, ktorými sa model CR-V preslávil.

Detailný záber loga Hondy CR-V Hybrid.
Detailní záber na kľúč od vozidla Honda CR-V Hybrid.
Pohľad zboka na vozidlo Honda CR-V Hybrid na ulici.
Pohľad spredu na svetlomet modelu Honda CR-V Hybrid.

Porovnanie pohonných jednotiek

Model Honda CR-V je dostupný s dvoma novými pohonnými jednotkami - zážihovým motorom 1.5 VTEC TURBO v kombinácii s manuálnou alebo automatickou prevodovkou alebo unikátnou hybridnou technológiou i-MMD. Všetky motory sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálny výkon.

Honda CR-V so zážihovým motorom Moderný a úsporný zážihový motor 1.5 VTEC TURBO s šesťstupňovou manuálnou alebo automatickou prevodovku CVT. Možnosť výberu spomedzi verzií s pohonom dvoch alebo všetkých kolies, vrátane 7-miestnej verzie.
Pohľad spredu na červené vozidlo Honda CR-V so zážihovým motorom. Honda CR-V so zážihovým motorom Moderný a úsporný zážihový motor 1.5 VTEC TURBO so šesťstupňovou manuálnou alebo sedemstupňovou automatickou prevodovku CVT. (Verzia s manuálnou prevodovkou poskytuje výkon 173 koní pri krútiacom momente 220 Nm, verzia s prevodovkou CVT poskytuje výkon 193 koní pri krútiacom momente 243 Nm.) Môžete si tiež vybrať medzi verziami s pohonom dvoch alebo všetkých kolies či 7-miestnu verziu.
Pohľad spredu na biele vozidlo Honda CR-V Hybrid. Honda CR-V Hybrid Dvojlitrový zážihový motor s Atkinsonovým cyklom spolupracuje s dvoma elektromotormi, jedným hnacím a jedným elektromotorom generátora, ktoré riadi inteligentný systém s viacerými režimami (i-MMD) umožňujúci využiť tri jazdné režimy: elektrický, hybridný a režim motora. K dispozícii sú verzie s pohonom dvoch alebo všetkých kolies.

Objavte motor 1.5 VTEC TURBO

Váš model CR-V Hybrid

Urobte z neho jedinečnú individualitu.

Existuje mnoho spôsobov, ako môžete prispôsobiť model CR-V Hybrid svojim predstavám. Buď si môžete vybrať zo širokého sortimentu samostatného príslušenstva alebo zvoliť niektorý z kompletných balíkov. Svojmu vozidlu tým môžete dodať osobitný štýl, ktorý budete mať len vy.

Trojštvrťový pohľad spredu na vozidlo Honda CR-V Hybrid idúce po ulici.

MAXIMÁLNE HODNOTENIE BEZPEČNOSTI

Naše nové CR-V získalo v najnovších testoch bezpečnosti Euro NCAP maximálne hodnotenie 5 hviezdičiek.

Náš záväzok v oblasti bezpečnosti je kľúčom k všetkému, čo robíme, a bezpečnejšie vozidlo je rovnako dôležité ako vzrušenie, ktoré zažívate počas jazdy. Nový inovatívny dizajn modelu CR-V doplnený balíkom technológií aktívnej bezpečnosti a asistenčných systémov Honda Sensing™ prináša najkomplexnejšiu kombináciu bezpečnostných technológií vo svojej triede. 

Nová Honda CR-V sa pripojila k radu vozidiel Honda testovaným v rámci programu Euro NCAP: Modely Jazz, HR-V a Civic získali maximálne 5-hviezdičkové hodnotenie bezpečnosti v testoch Euro NCAP.

Späť na hlavnú stránku
Honda

Loading