Head-up displej

Výbava Advance modelu CR-V obsahuje aj head up displej, ktorý premieta dôležité informácie o jazde priamo na čelné sklo. Môžete ich tak sledovať bez toho, aby ste museli spustiť oči z cesty pred vami. Jas a zobrazované informácie si môžete prispôsobiť pomocou ovládacích prvkov na multifunkčnom volante.

Detailný záber na zobrazovací displej modelu Honda CR-V.

Digitálny displej vodiča

Štandardne je k dispozícii 10,2" digitálny displej vodiča. Zobrazované informácie si môžete vybrať pomocou ovládacích prvkov na multifunkčnom volante.

Detailný záber digitálneho displeja vodiča vozidla Honda CR-V Hybrid.

Elektricky ovládané dvere batožinového priestoru

Nakladanie a vykladanie predmetov z veľkého batožinového priestoru modelu CR-V vám uľahčia elektricky ovládané dvere batožinového priestoru. Otvoriť batožinový priestor môžete bez použitia rúk buď pomocou snímača pod nárazníkom alebo kľúča. Ak potrebujete z kufra zobrať množstvo vecí a nezostane vám žiadna ruka voľná, funkcia Walk Away vám s tým pomôže. Stlačte tlačidlo, zoberte si z kufra všetko potrebné a funkcia Walk Away zavrie dvere batožinového priestoru a bezpečne uzamkne vozidlo, keď sa od neho vzdialite. Môžete si tiež nastaviť výšku otvorenia dverí batožinového priestoru, aby presne vyhovovala vašim potrebám a nemuseli ste sa načahovať pri ich zatváraní.

Pohľad zozadu na model Honda CR-V Hybrid so psom a figurantom sediacim v batožinovom priestore.

Infotainment Honda Connect

Centrálna 9" dotyková obrazovka Honda CONNECT vás plynule prepojí s obľúbenými aplikáciami prostredníctvom Apple CarPlay alebo Android Auto. Obsahuje aj navigáciu s funkciou inteligentnej úspory paliva.

Detailný záber na systém infotainment modelu Honda CR-V Hybrid.

Parkovacie senzory a parkovací asistent Honda Parking Pilot

S parkovacími senzormi vpredu aj vzadu a štandardne dodávanou zadnou kamerou sa ľahko parkuje aj s vozidlom CR-V. Zaraďte spiatočku a 9" obrazovka infotainmentu vám zobrazí kombináciu širokouhlého pohľadu dozadu a pohľad zhora nadol na priestor za autom.

Navyše parkovací asistent Honda Parking Pilot výhradne pre model CR-V plug-in hybrid dokáže rozpoznať najbližšie vhodné parkovacie miesto a zaparkovať za vás.

Detailný záber na parkovacie senzory vozidla Honda CR-V Hybrid.

Zvuk, ktorý vás pohltí

Vďaka 12-tim prémiovým reproduktorom BOSE vo výbave Advance si môžete pri každej jazde vychutnať krištáľovo čistý zvuk.

Detailný záber na reproduktory Bose vozidla Honda CR-V Hybrid.

Bezdrôtová nabíjačka telefónu

Vďaka bezdrôtovej nabíjačke telefónu v stredovej konzole, ktorá je súčasťou štandardnej výbavy, môžete mať svoje mobilné zariadenie vždy plne nabité. Moderné USB-C porty vpredu a vzadu poskytujú ďalšiu možnosť nabíjania zariadení spolucestujúcich.

Detailný záber na technológiu bezdrôtového nabíjania vozidla Honda CR-V Hybrid.

Bezkľúčový vstup a štartovanie

Keď máte pri sebe vo vrecku alebo v taške inteligentný kľúč, vaše CR-V sa odomkne, keď potiahnete za kľučku dverí. Jediným stlačením tlačidla CR-V naštartuje a je okamžite pripravené na jazdu.

Pohľad zboku na model Honda CR-V Hybrid s figurantom.

Kamera s 360° pohľadom

Výbava Advance obsahuje systém kamier, ktorý využíva niekoľko kamier umiestnených okolo vozidla a zobrazuje na displeji infotainmentu Honda CONNECT jasný 360° pohľad na okolie pri manévrovaní v stiesnenom priestore alebo parkovaní.

Detailný záber na systém kamier pre viac náhľadov vozidla Honda CR-V Hybrid.

Aplikácia My Honda+ (len verzia plug-in hybrid)

Vďaka aplikácii My Honda+ máte s vašim CR-V plug-in hybrid vždy spojenie, či už ste doma alebo na cestách. Nepamätáte si, kde ste zaparkovali? Aplikácia vás k vášmu autu dovedie. Zistite stav paliva alebo úroveň nabitia svojho CR-V plug-in hybrid alebo skontrolujte, či sú okná zatvorené a dvere zamknuté – to všetko na diaľku prostredníctvom aplikácie. Môžete si tiež spríjemniť prvé kilometre v aute tým, že prostredníctvom aplikáciu My Honda+ zapnete klimatizáciu ešte pred cestou, aby bolo vaše auto pripravené na jazdu so správnou teplotou v interiéri ešte skôr než, vyrazíte.

Detailný záber figuranta používajúceho aplikáciu My Honda+.
Trojštvrťový pohľad spredu na model Honda CR-V Hybrid v horách.

Objavte: Bezpečnosť