Dizajnový interiér prémiovej kvality

Interiér modelu CR-V má prémiový, moderný vzhľad. Prehľadný dizajn prístrojovej dosky umožňuje lepší výhľad a obrazovka multimediálneho systému, tlačidlá a ovládacie prvky sú pre vodiča ľahko dostupné.

Trojštvrťový pohľad na interiér modelu Honda CR-V Hybrd SUV.

Premyslené odkladacie priestory

Vďaka veľkej stredovej lakťovej opierke vpredu, ktorá ukrýva obrovský odkladací priestor s objemom 9 litrov, môžete mať všetky potrebné veci hneď poruke a vždy skryté. Vedľa bezdrôtovej nabíjačky telefónu na stredovej konzole je priestor aj pre ďalšie mobilné zariadenie spolujazdca.

Detailný záber interiéru vozidla Honda CR-V Hybrid zobrazujúci odkladací priestor v lakťovej opierke.

Vyhrievané predné a zadné sedadlá

Predné kožené sedadlá poskytujú telu vhodnú oporu a v najvyššom stupni výbavy poskytujú funkciu vyhrievania a aj ventilovania – vďaka tomu vám pomôžu prísť do cieľa vždy v maximálnom komforte bez ohľadu na počasie. V najvyššom stupni výbavy Advance sú vyhrievané aj zadné sedadlá, ktoré ocenia vaši spolucestujúci počas chladných dní.

Detail vyhrievaných predných sedadiel a ovládanie vyhrievaných sedadiel.

Vyhrievaný kožený volant

Vychutnajte si ten luxusný pocit teplého koženého volantu každé chladné zimné ráno. K dispozícii vo vybraných stupňoch výbavy.

Detailný záber vyhrievaného koženého volantu vozidla Honda CR-V Hybrid.

Polohovateľné a posuvné zadné sedadlá

Zadné sedadlá sú polohovateľné a je možné ich posúvať dopredu a dozadu takmer rovnako ako predné sedadlá, čo poskytuje cestujúcim na zadných sedadlách veľkorysý priestor na nohy aj hlavu, extra komfort sedenia pri maximálnom uhle naklonenia chrbtovej časti a umožňuje tiež naplno využiť variabilný odkladací priestor.

Zadná časť vozidla Honda CR-V Hybrid so sklopenými zadnými sedadlami a psom v batožinovom priestore.

Flexibilný batožinový priestor

Batožinový priestor modelu CR-V má objem až 617 l vo verzii plug-in hybrid so sedadlami v štandardnej polohe. So sklopenými sedadlami sa však môže zväčšiť až na 1 710 l, preto ponúka naozaj veľkorysý úložný priestor. Nízka nakladacia hrana batožinového priestoru navyše uľahčuje nakladanie a vykladanie ťažkých predmetov. Vďaka zadným posuvným sedadlám deleným v pomere 60/40 poskytuje batožinový priestor pre rôzne konfigurácie a možnosti.

Pohľad zozadu na model Honda CR-V Hybrid so psom a figurantom sediacim v batožinovom priestore.

Jednoduchý prístup k systému uchytenia detskej sedačky ISOFIX

Vďaka ľahko prístupným úchytom ISOFIX (I-SIZE) na zadných krajných sedadlách a dostatočnému priestoru na sedačky uchytené v smere aj proti smeru jazdy zabezpečíte, aby vaše dieťa bolo vždy v pohodlí a bezpečí.

Detailný záber na systém uchytenia detskej sedačky ISOFIX vozidla Honda CR-V Hybrid.
Detailný záber na displej v interiéri modelu Honda CR-V.

Objavte: Technológie