Nové modely snehových fréz 2015/16

Pondelok, 2016, január 4

Pre zimnú sezónu 2015/16 pripravila Honda hneď niekoľko noviniek. Nová generácia dvojstupňových snehových fréz Honda HSS 760A, HSS 970A a HSS 1380A sa vyznačuje ešte lepším používateľským komfortom, výborným výkonom a prináša množstvo nových funkcií.

Všetky dvojstupňové modely sú vybavené plynulou hydrostatickou prevodovkou pojazdu, spojkou zatáčania a elektrickým nastavením odhadzovacieho žľabu. Vďaka tomu umožňujú tieto frézy veľmi presné vyhadzovanie snehu a jednoducho sa ovládajú. Vďaka väčšej výške záberu a optimalizovanému mechanizmu podávacej závitovky sú nové snehové frézy Honda ešte účinnejšie. Prácu vám uľahčia aj nové LED svietidlá, kolesá resp. pásy s vylepšeným dezénom a ergonomicky usporiadaný ovládací panel. 

Snehové frézy Honda 2015/16

Nové modely radu HSS 760A, HSS 970A a HSS 1380A. Pozrite si tieto výnimočné stroje priamo v akcii:

Nové jednostupňové snehové frézy

Pre menšie plochy sú určené nové jednostupňové snehové frézy HS 750 EMA a HS 750 EA s motorom GC 190. Tento nový výkonný 4-taktný motor štartuje bez námahy aj za chladného počasia. Sklápateľná rukoväť uľahčuje skladovanie frézy. Model HS 750 EA naviac disponuje ovládaním odhadzovacieho žľabu priamo na rukoväti. 

Viac technických informácií a ceny nových modelov nájdete v sekcií snehové frézy. Alebo si pozrite náš nový leták vo formáte pdf.