Zavrieť
Custom, Gold Wing F6C, Štúdio, Graphite Black, Zboku

Gold Wing F6C

Výkonný cruiser

Výkon, ktorý rozprúdi krv. Vzhľad, ktorý vyrazí dych.

Špičkový šesťvalcový motor a sebavedomý charakter modelu Gold Wing F6C sú priamo stvorené pre nevšednú jazdu, ktorá dá chvíľam stráveným na tomto modeli úplne nový rozmer. Povedomý rev motora, vďaka ktorému sa každá jazda stáva strhujúcim zážitkom, vás poženie vpred za horizontom nachádzajúcim sa pred vami.

Neprehliadnuteľný

Nízky, drsný a mohutný profil modelu Gold Wing F6C prirodzene plynie z masívnej prednej štvrtiny v líniách a krivkách, ktoré priam vyžarujú silu a individualitu. Najdivokejšie predstavy sa zhmotnili v motocykli postavenom okolo rámu spod ktorého trčia dve rady valcov. Tento motocykel je skrátka jedinečným strojom s charakterom, ktorý nemá obdoby.

Custom, Gold Wing F6C, Špeciálne štúdio, Graphite Black, Zboku

NAPREDUJEME UŽ 40 ROKOV

Krajiny a dokonca celé kontinenty križujeme spolu s vami už celých 40 rokov, čo považujeme sa skvelú príležitosť k oslave.

Bočný záber modelu Gold Wing F6C v červenej farbe Candy Prominence.

Meno Gold Wing sa stalo legendou vďaka nekonečným cestám vedúcim celou planétou počas ktorých premieňalo sny jazdcov na skutočnosť. Výkon známeho plochého šesťvalca s objemom 1 832 cm3 sa spája s povestnou spoľahlivosťou značky Honda, a poskytuje zážitky z jazdy, aké vám neponúkne nik iný.

Špeciálna edícia

Tento výnimočný míľnik oslavujeme špeciálnou edíciou modelu Gold Wing F6C 2015 k 40. výročiu. Modely tejto limitovanej edície dodávame s kľúčom zdobeným výročným symbolom a červeným lakom vo farbe Candy Prominence. 

Priblížený pohľad na znak 40. výročia.

Oddajte sa jeho sile

Keď si raz vyskúšate šesťvalcový horizontálne uložený motor s protiľahlým behom valcov, rozvodom SOHC a objemom 1 832 cm3 modelu Gold Wing F6C, na ten pocit už nikdy nezabudnete. Každé otočenie plynovou rukoväťou so sebou strháva lavínu krútiaceho momentu – 167 Nm pri 4 000 ot./min. – pri výkone, na ktorom sa stanete rýchlo závislým. Vďaka systému vstrekovania paliva PGM-FI prostredníctvom škrtiacej klapky Keihin sa môže motor pochváliť pohotovou odozvou a okamžitým zrýchlením. Spojka má ľahký chod a päťstupňová prevodovka sa aj vďaka nej ovláda plynulo, pričom jej piaty stupeň má dlhý chod, ktorý využijete najmä pri jazde na diaľniciach. Prenos výkonu na zadné koleso zabezpečuje bezúdržbový kardanový hriadeľ.

Custom, Gold Wing F6C, Štúdio, Predný 3/4 pohľad, Graphite Black
Custom, Gold Wing F6C, Štúdio, Predný 3/4 pohľad, Detail, Graphite Black

Žiarivý výkon

Mohutný motor podporuje stabilný podvozok pripravený vydať zo seba všetko. Vďaka zbaveniu sa všetkého nadbytočného je model Gold Wing F6C teraz o 70 kg ľahší. Dvojnosníkový hliníkový rám je sám o sebe nesmierne pevný, pričom ho ešte viac spevňuje motor v pozícii konštrukčného prvku. 45 mm teleskopická vidlica a tlmič Monoshock HMAS s možnosťou nastavenia predpätia pružín využívajú špeciálne pružiny prispôsobené zníženej hmotnosti. Vyvážený podvozok spoločne s poddajným odpružením, nízkym ťažiskom a širokými predĺženými riadidlami ponúkajú jazdcovi dokonalú kontrolu – na najlepšom sedadle dostupnom na trhu.

Custom, Gold Wing F6C, Štúdio, Zadný 3/4 pohľad, Detail, Graphite Black