Zavrieť
Čierny model Honda Goldwing F6B, zboku, pravá strana

Gold Wing F6B

Vábenie nekonečných ciest pred vami

Elegantný, výkonný a pripravený vyraziť.

Čo keby sme spojili štýl motocykla typu Cruiser s pohodlím cestovného motocykla Tourer a charakterom štýlu Custom? Výsledkom je Honda Gold Wing F6B, motocykel s plochým šesťvalcom s objemom 1832 cm3, výkonom, ktorý vám rozbúcha srdce, a atmosférou, ktorá vám pohladí dušu.

Chcete cestovať…

...ale nie príliš naľahko.

Odľahčený model Gold Wing F6B váži o 28 kg menej ako model Gold Wing, ale jeho zadné kufre majú dostatok miesta na všetko podstatné. Chcete aj praktické funkcie. Stredový priečinok pod riadidlami je ideálny na odloženie mapy, telefónu, fotoaparátu alebo kľúčov, ktoré sú potom vždy na dosah ruky. Ak chcete aj spoločnosť, pohodlné zadné sedadlo s elegantne navrhnutými držadlami poskytne rovnakú radosť z jazdy aj vášmu spolujazdcovi.

Predný 3/4 pohľad na model Gold Wing F6B, na ceste, sprava.

Výkon plochého šesťvalca

Je mimoriadny a aj vy sa budete cítiť mimoriadne pri každom pridaní plynu.

Čo dokáže tento plochý šesťvalec so vstrekovaním paliva a objemom 1832 cm3? Na cestách za horizont sa mu nič nevyrovná. Je jemný ako hodváb s neprerušovaným prívalom sily a krásne návykovým krútiacim momentom. Gold Wing F6B ponúka jeden z výnimočných motorov vo svete motocyklov. Päťstupňová prevodovka zahŕňa rýchlobežný najvyšší stupeň a prenáša krútiaci moment motora prostredníctvom čistého hriadeľového pohonu s nízkymi nárokmi na údržbu.

Pohľad zozadu na čierny model F6B Gold Wing.

Štíhle integrované držadlá pre spolujazdca kopírujú línie motocykla.

Čierny model Honda Goldwing F6B, zboku, pravá strana. Exteriér, zaparkovaný.

V rámci originálneho príslušenstva Honda máte k dispozícii voliteľný kryt brzdového kotúča, chrbtovú opierku, chrómové predĺženie blatníka, vysoký čelný štít a hlavný stojan.

Pripravený vyraziť

Model Gold Wing F6B je stvorený na brázdenie ulíc a ciest v mestách aj mimo nich. Je rýchly, dlhý a nízky so zmyselnou líniou, ktorá plynulo prechádza z prednej do zadnej časti. Kufre a zadná časť s elegantným tvarovaním dodávajú motocyklu nízko posadený výraz a pocit z veľkého priestoru, ktorý vás láka vyraziť na cestu.

Výber je na vás

Ponechajte si motocykel v čistej forme alebo pridajte niečo navyše.

Ak chcete vzhľad svojho motocykla ešte viac vylepšiť, máte k dispozícii široký výber originálneho príslušenstva Honda, vďaka ktorému prispôsobíte motocykel Gold Wing F6B svojmu štýlu a potrebám.

Mohli by sa vám zísť vyhrievané rukoväte, operadlo pre spolujazdca alebo plachta – či už niečo na ochranu vášho miláčika, zvýšenie pohodlia alebo zvýraznenie štýlu – u nás to určite nájdete.

Priblížený pohľad na prednú časť motocykla spredu so záberom na svetlomety, čelný štít, riadidlá a smerovky.

Sčasti Custom. Sčasti Cruiser.

Označenie „Bagger“ vychádza z trendu demontovať kryty z motocyklov s plnou karosériou a ponechať len dva kufre vzadu.

Čierny model Honda Goldwing F6B, zboku, pravá strana

Plynule sa zužujúca línia prechádza z prednej časti dozadu a dodáva modelu F6B dlhý a nízky vzhľad.

Táto línia vyjadruje najčistejšiu podstatu cestovného motocykla a dodáva mu jedinečný a vlastný charakter. Kontúra motocykla je zvýraznená začiernením kolies a použitím tmavej metalickej farby na spodných paneloch, čo vytvára kontrast s lesklou hornou časťou tela.

Ľahšie riadenie

Motocykel Gold Wing F6B s odľahčeným vzhľadom tiež prináša plynulé ovládanie. Vďaka motoru umiestnenému s ohľadom na centralizáciu hmoty motocykla a nízkej polohe ťažiska je motocykel prekvapujúco agilný aj v mestských uliciach a na obľúbených serpentínach sa prejaví aj jeho športový duch.

Záber motocykla Honda Gold Wing F6B spredu.

Krátky čelný štít prináša minimalistický vzhľad, no zabezpečí dostatočnú ochranu pred vplyvom počasia.

Zadný pohľad na motocykel zozadu, s jazdcom, na prašnej ceste.