Zavrieť
Sivý model Honda Gold Wing GL1800, zboku, pravá strana.

Gold Wing

Nezameniteľný výzor

Cestujte prvou triedou.

Model Gold Wing už od roku 1975 určuje štandard luxusného cestovného motocykla. Žiaden iný motocykel pre dvoch sa nemôže vyrovnať tejto kombinácii výkonu a elegancie. Cestujte triedou Gold Wing a vychutnajte si najpohodlnejší a najuspokojujúcejší spôsob, ako objavovať svet.

Luxusný komfort

Ani dlhá cesta nemusí byť zdĺhavá.

Luxus je súčasťou štandardnej výbavy tohto modelu, no pod povrchom nájdete skutočne výkonný cestovný stroj. Jedinečný plochý šesťvalec so vstrekovaním paliva a objemom 1832 cm3 neúnavne poskytuje vysoký výkon s neuveriteľnou plynulosťou a bez nadmerného hluku. Súčasťou päťstupňovej prevodovky modelu Gold Wing je rýchlobeh a hriadeľový pohon. Výsledkom je plynulý výkon s nízkymi otáčkami pri plynulej jazde pre vyššie pohodlie a nižšiu spotrebu.

Predný pohľad na model Gold Wing, na ceste s jazdcom a spolujazdcom, sprava.

NAPREDUJEME UŽ 40 ROKOV

Krajiny a dokonca celé kontinenty križujeme spolu s vami už celých 40 rokov, čo považujeme sa skvelú príležitosť k oslave.

Honda, Gold Wing, štúdiový záber, predný trojštvrťový pohľad, Červená Candy Prominence / Čierna Graphite

Meno Gold Wing sa stalo legendou vďaka nekonečným cestám vedúcim celou planétou počas ktorých premieňalo sny jazdcov na skutočnosť. Výkon známeho plochého šesťvalca s objemom 1 832 cm3 sa spája s povestnou spoľahlivosťou značky Honda, a poskytuje zážitky z jazdy, aké vám neponúkne nik iný.

Špeciálna edícia

Tento výnimočný míľnik oslavujeme špeciálnou edíciou modelu Gold Wing 2015 k 40. výročiu. Táto limitovaná edícia sa dodáva s jedinečnou kombináciou dvoch farieb – Červená Candy Prominence a Čierna Graphite. Tieto farby spája strieborný pruh s emblémami 40. výročia – ktoré nájdete aj na prednom a vnútornom kryte, veku kufra a na kľúčenke.

Honda, Gold Wing F6B, štúdiový záber, prístrojová doska, 40. výročie
Honda, Gold Wing, štúdiový záber, sedadlo

Definícia luxusu

Predný kryt bol špeciálne navrhnutý tak, aby zlepšil ochranu pred vetrom a nepriaznivým počasím.

Ak sa počasie zhorší, určite oceníte vyhrievané rukoväte riadidiel, vyhrievané sedadlá a systém ohrevu chodidiel. Tiež môžete využiť systém na nastavenie čelného štítu so šiestimi výškovými polohami. Jazda v zime bude znova ako letný výlet.

Vôbec nemusíte cestovať naľahko

Úložné priestory v kryte, horný box a väčšie kufre modelu Gold Wing dokážu spolu poňať až 150 litrov batožiny. Špeciálne navrhnutý batožinový priestor má zámku odomykateľnú diaľkovým ovládaním a motocykel obsahuje lokátor s aktiváciou klaksónu.

 

Motocykel Gold Wing naklonený do zákruty, zľava, s jazdcom, pri pobreží.

Výkonný motor modelu Gold Wing je uložený v ľahkom a tuhom hliníkovom ráme, ktorý motocyklu dodáva prekvapujúco vysokú agilitu a dobrú manévrovateľnosť.

Zadný trojštvrťový pohľad na čierny model Gold Wing.

S veľkou silou prichádza aj veľká zodpovednosť – no vďaka katalyzátoru HECS3 si môžete užívať všetku zábavu spojenú s veľkým motorom s vedomím, že neprekračujete ani len polovičné hodnoty limitov emisnej normy EURO 3.

Mimoriadne pohodlie a štýl

Máte toľko možností – prispôsobte si ho.

Ak chcete vzhľad svojho motocykla Gold Wing ešte viac vylepšiť, máte k dispozícii široký výber originálneho príslušenstva Honda, vďaka ktorému prispôsobíte motocykel svojmu štýlu a potrebám.

Dokonalé na svoj účel

V spoločnosti Honda vyvíjame a vyrábame komplexný rad príslušenstva v súlade s našimi špecifikáciami, vďaka čomu všetky diely presne zapadnú, správne fungujú a vytvárajú jednoliaty dizajn.

Sortiment slúchadiel
Chrómové detaily – priblížený pohľad na zadnú časť.
Priblížený pohľad na otvorený kufor s kozmetickým zrkadielkom.
Priblížený záber na znak modelu Gold Wing.