Zavrieť
Tourer, CTX700, štúdiový záber, Darkness Black Metallic, zboku

CTX700

PRIPRAVENÝ NA CESTU

Váš flexibilný, uvoľnený spoločník na cesty.

Jazda na motocykli CTX700 je príjemná a otvorí vám dokorán bránu do sveta. Radový dvojvalec s ventilovým rozvodom SOHC a objemom 669,6 cm3 vytvára v spodnom pásme otáčok krútiaci moment, ktorý si okamžite obľúbite. Výsledkom je bezproblémové zrýchlenie a výborná spotreba paliva.

ŠTÝL CESTOVNÉHO MOTOCYKLA STVORENÉHO PRE ULICU

Model CTX700 má štýlový dizajn, ktorý sa hodí na nekonečné diaľnice, do ulíc mesta aj kdekoľvek inde. Legendárny model Honda GL1800 Gold Wing požičal elegantným líniám motocykla CTX700 kúsok svojej „horizontálnej dynamiky“ a dodal mu tak silný a nezameniteľný charakter. Nie je to však len o štýle, pretože podstatou tohto motocykla je jazda na ňom. Jeho kapotáž poskytuje efektívnu ochranu pred vetrom a nízky veterný štít s otvormi na vyrovnávanie tlaku v prístrojovom paneli vytvoria okolo jazdca zónu bez nepríjemného prúdenia vzduchu.

Tourer, CTX700, exteriér, v pohybe, Darkness Black Metallic, zboku

JAZDNÉ VLASTNOSTI, KTORÉ VÁM UMOŽNIA OBJAVOVAŤ

S výškou sedadla len 720 mm sa model CTX700 nachádza nízko nad zemou a ľahko sa ovláda. Je pohodlný aj počas dlhej jazdy a ponúka uvoľnenú jazdeckú pozíciu, ktorá vás nabáda naplno využiť skvelý dojazd modelu CTX700.

Tuhý oceľový rám, teleskopická 41 mm vidlica, Honda Multi-Action System (HMAS) a zadný centrálny tlmič Pro-Link prinášajú uvoľnené a neutrálne ovládanie v mestských uliciach alebo tiahlych zákrutách. Spoľahlivo ovládateľná brzdná sila je k dispozícii vďaka systému ABS v štandardnej výbave, ktorý pomáha 320 mm prednej a 240 mm zadnej kotúčovej brzde.

Tourer, CTX700, exteriér, v pohybe, Darkness Black Metallic, predný 3/4 pohľad
Tourer, CTX700, štúdiový záber, detailný záber, vidlice, Darkness Black Metallic, zboku

VÝKON, KTORÝ SI OBĽÚBITE

Produkovať množstvo jednoducho dostupného výkonu v nízkych a stredných otáčkach s maximálnym krútiacim momentom 60 Nm pri 4 750 ot./min. – to je hlavná úloha kompaktného motora modelu CTX700 s objemom 670 cm3. Vstrekovanie paliva PGM-FI znižuje prevádzkové náklady na minimum a prináša skvelý dojazd až 27,9 km/l*.


Šesťstupňová dvojspojková prevodovka (DCT) sa ovláda pomocou tlačidiel na ľavom riadidle a ponúka bezproblémové a intuitívne radenie. Tri rôzne jazdné režimy dávajú jazdcovi možnosť výberu: Režim manuálnej prevodovky poskytne úplnú kontrolu nad radením pomocou tlačidiel na riadidlách. Môžete si vybrať pohodu v režime jazdy (D) alebo si trochu zvýšiť hladinu adrenalínu v krvi v športovom režime (S).

*Režim WMTC

Tourer, CTX700, exteriér, v pohybe, Darkness Black Metallic, zadný 3/4 pohľad