Zavrieť
Model CBR600RR s dizajnom Repsol, zboku, pravá strana.

CBR600RR

Súťaživosť v krvi

Stvorený pre víťazstvá.

Nový model CBR600RR od spoločnosti Honda dokázal posunúť kategóriu Super Sport ďalej. Jeho extrémne presné ovládanie, mimoriadnu presnosť a neuveriteľný výkon si počas jazdy určite všimnete.

Žite pre túto chvíľu

Pretekársku DNA modelu Honda RC213V MotoGP vidieť na prvý pohľad aj v novom motocykli CBR600RR...

Agresívne kryty, dva reflektory v jednej línii, minimalistická zadná časť a stredový výfuk. No to, čo robí z modelu CBR600RR skutočne jedinečný motocykel, je jeho výkon. Keď dokonale načasujete pridanie plynu, rev motora sa dotkne vašej duše. Vtedy sú všetky zvuky sveta len šepotom vetra okolo vás. Vtedy je jazdec a stroj jedno. Žite pre túto chvíľu.

Predný 3/4 pohľad na model Honda CBR600RR s jazdcom. Pohľad sprava (na ceste).

Jeden nestačí

Model CBR600RR sa dodáva v dvoch verziách.

Miniatúra modelu Honda CBR600RR sprava. CBR600RR Ponúka dokonalú rovnováhu medzi výkonom vo vysokých otáčkach a presným ovládaním.
Miniatúra modelu Honda CBR600RR sprava. CBR600RR ABS Elektronický kombinovaný protiblokovací brzdový systém (eC-ABS), ktorý je navrhnutý pre motocykle triedy Superšport, prináša vyššiu úroveň bezpečnosti s nulovým dopadom na výkon alebo ovládateľnosť.

Zobraziť technické údaje

Precízne zladenie pre precízny motocykel

Vylaďte si svoj motocykel CBR600RR.

Hľadáte niečo navyše, čo by obohatilo vaše chvíle na motorke? Ak chcete vzhľad svojho motocykla ešte viac vylepšiť, máte k dispozícii široký výber originálneho príslušenstva Honda, vďaka ktorému prispôsobíte motocykel svojmu štýlu a potrebám.

Pevný a odolný predný blatník z uhlíkových vlákien dodá tomuto úžasnému stroju ešte mimoriadnejší nádych.

Priblížený pohľad na predné koleso modelu CBR600RR.
Pohľad spredu na svetlomety, riadidlá, čelný štít.

Tónovaný čelný štít prispeje k vzhľadu na úrovni.

Navrhnutý na skvelý výkon

Väčší tónovaný čelný kryt so športovým charakterom vytvára pri jazde vyššou rýchlosťou pokojné prostredie okolo jazdca.

Všetko originálne príslušenstvo Honda sa vyrába podľa našich prísnych špecifikácií – vďaka tomu všetky diely presne zapadnú, správne fungujú a vytvárajú jednoliaty dizajn.

Divoká sila skrotená v okamihu

Ak vyzerá rýchly, tak takým aj naozaj je!

Kvapalinou chladený štvorvalcový motor s objemom 599 cm3 nielen mimoriadne rýchlo posúva ručičku tachometra do červeného pásma, ale je aj flexibilný a s vysokým krútiacim momentom v rozsahu stredných otáčok. Jeho inovovaný systém programovaného duálneho sekvenčného vstrekovania paliva (PGM-DSFI) prináša ešte živšiu odozvu na pridanie plynu, kým riadiaci ventil nasávania vzduchu (IACV) teraz funguje pri akýchkoľvek otáčkach a prináša oveľa vyššiu citlivosť a ovládateľnosť. Je to akoby ste mali pravú ruku priamo spojenú s motorom.

Predný 3/4 pohľad na motocykel Honda CBR600RR s jazdcom nakloneným v zákrute. Sprava (pretekársky okruh).

Pretekárska DNA

V roku 2003 vstúpil model Honda CBR600RR do diania v súťaži World Super Sports a okamžite do nej priniesol veľkú zmenu.

Čierny model CBR600RR, zboku, pravá strana.

Model CBR600RR má výzor pretekárskeho špeciálu. Na obrázku v grafitovej čiernej farbe.

Celých 10 rokov bol v kategórii Superšport zbraňou najväčšieho kalibru - získal sedem titulov majstra sveta a deväť svetových titulov v súťaži výrobcov. Na pretekárskej dráhe získavame bohaté skúsenosti, ktoré potom aplikujeme vo svojich sériových motocykloch. Ani model CBR600RR z roku 2013 nie je výnimka.

Pretekárske línie

Nádherne čisté aerodynamické línie modelu CBR600RR vychádzajú z motocyklov spoločnosti Honda určených pre preteky triedy MotoGP a sú viditeľne inšpirované súčasným motocyklom RC213V. Práve jeho línie sa odrážajú v našom sériovom pretekárskom modeli. Okrem zníženia odporu vzduchu zvyšujú stabilitu a ponúkajú skvelú ochranu pred vetrom. Rýchlosť v koncentrovanej podobe.

Predný 3/4 pohľad na model Honda CBR600RR s dizajnom Repsol, s jazdcom, sprava (pretekársky okruh).
Zadný 3/4 pohľad na model CBR600RR. Mierne naklonený, s jazdcom.

Pretekársky motocykel CBR600RR, na ktorom Andrew Pitt získal majstrovský titul v roku 2008 na okruhu Magny Cours vo Francúzsku.