Zavrieť
Super Sport, CBR1000RR, Fireblade, štúdiový záber, trikolóra, zboku

CBR1000RR

Fireblade

Úplná kontrola

Pretekárska technológia s dokonalou kontrolou.

Dokonalá kontrola je podstatou každého motocykla CBR1000RR Fireblade. Dokonalé vyváženie neuveriteľného výkonu motora a ľahkého rámu vyladeného do posledného detailu je dôvodom, prečo je tento motocykel taký zábavný na ceste a ohromne rýchly na pretekárskom okruhu.

Evolúcia legendy

21-ročná história modelu CBR1000RR Fireblade bola svedkom mnohých zmien vo svete motocyklov triedy Super Sport – a mnohé z nich priniesol práve tento model. Ale jedno zostalo vždy nezmenené. Dokonalá kontrola zameraná len na to, čo jazdec potrebuje, aby mu každá sekunda s motocyklom CBR1000RR prinášala radosť a vzrušenie.

CBR1000RR Fireblade je koncentrovaný čistý výkon v tej najpoužiteľnejšej forme. Je to najkomplexnejší motocykel triedy Super Sport, aký sa dá kúpiť – a cíti sa rovnako dobre na ceste ako aj na pretekárskom okruhu.

Super Sport CBR1000RR, Fireblade, v pohybe, exteriér, trikolóra, spredu

Väčší výber

Miniatúra modelu Fireblade sprava. CBR1000RR CBR1000RR Fireblade naďalej ponúka najlepší komplexný zážitok z jazdy v triede Super Sport.
Miniatúra modelu Fireblade sprava. CBR1000RR ABS Softvér elektronického kombinovaného protiblokovacieho brzdového systému (eC-ABS) od spoločnosti Honda bol nastavený pre podmienky na jazdu na motocykli triedy Super Sport.

Zobraziť technické údaje

Sila rovnováhy

Štvorvalcový radový motor modelu CBR1000RR Fireblade s objemom 999,8 cm3 prešiel rovnakými úpravami hlavy valcov ako model CBR1000RR Fireblade SP, čím sa zvýšil maximálny výkon o 2 kW na 133 kW a dosiahli sa extrémne rýchle reakcie na pridanie plynu. Krútiaci moment v strednom pásme otáčok sa zvýšil vďaka novým 35 mm výfukovým zvodom a prepojovaciemu potrubiu medzi 2. a 3. valcom, ktoré vyvažuje tlak medzi jednotlivými zvodmi. Inovovaný systém vstrekovania PGM-DSFI prináša svižnú reakciu na pridanie plynu a presné dávkovanie výkonu. Antihopingová spojka zlepšuje stabilitu znížením spätného krútiaceho momentu pôsobiaceho na zadné koleso pri prudkom podradení.

Super Sport, CBR1000RR Fireblade, exteriér, v pohybe

Vždy najvyšší výkon, vždy na 100 % Honda

Každý diel vášho motocykla Honda bol navrhnutý, vyrobený a testovaný podľa našich najprísnejších noriem. Platí to aj pre všetky súčasti originálneho príslušenstva Honda, ktoré boli navrhnuté a testované rovnakým spôsobom. Znamená to, že sú zaručene kompatibilné a ponúkajú dokonale zladený dizajn. Môžete si vybrať zo širokého sortimentu, takže si svoju Hondu užijete naplno a bez akýchkoľvek kompromisov.

Super Sport, CBR1000RR Fireblade, príslušenstvo, stojan pod zadné koleso, štúdiový detailný záber
Super Sport, CBR1000RR Fireblade, príslušenstvo, stojan pod zadné koleso, štúdiový detailný záber
Super Sport, CBR1000RR Fireblade, príslušenstvo, obloženie palivovej nádrže Herringbone, štúdiový detailný záber
Super Sport, CBR1000RR Fireblade, príslušenstvo, kryt zadnej pneumatiky, štúdiový detailný záber

Balík Full Sport Pack

Balík Full Sport Pack* bol navrhnutý ako komplexná súprava, ktorá prináša rovnováhu výkonu na pretekárskom okruhu a pohodlie na ceste. Športový zadný blatník a kryt zadného sedadla prinášajú hneď na prvý pohľad vizuálne zdokonalenie, ktoré je oslavou vyššieho výkonu modelu CBR1000RR Fireblade 2014. Vylepšenie zvukového prejavu prostredníctvom výfuku Akrapovič** a ochrana pred vetrom prostredníctvom zvýšeného veterného štítu dopĺňajú tento balík navrhnutý s dôrazom na úplnú kontrolu.

* Balík Full Sport Pack je voliteľný.
** Výfuk Akrapovič nie je súčasťou balíka Full Sport Pack a musí sa zakúpiť osobitne.


Plameň úspechu nikdy nezhasne

Koncept sa nezmenil.

Predný trojštvrťový pohľad zľava na model Honda Fireblade, na trati s jazdcom.

John McGuiness na modeli Fireblade v Creg-ny-Baa – víťaz pretekov Senior TT 2013.

Preto stále víťazíme v cestných pretekoch, napríklad na podujatí Isle of Man TT, kde model CBR1000RR Fireblade v roku 2013 obsadil prvé tri miesta v triede Superbike.

Najlepší v triede

John McGuiness sa stal víťazom prestížnych pretekov Senior TT a svoje víťazstvo pre tím Honda Legends Race Team potvrdil absolútnym rekordom kola pri rýchlosti 131,578 mph (211,75 km/h).


Rozdelená snímka: Portrét Johna McGuinessa, predný trojštvrťový pohľad na McGuinessa na motocykli Fireblade, jazdiaci na zadnom kolese!
Trojštvrťový pohľad na motocykel Honda Fireblade na pretekárskej trati s jazdcom. Historický záber (exteriér).

Víťaz svetového titulu z roku 1966 Mike Hailwood na modeli RC166 s prenikavým zvukom.