Zavrieť
Honda, CB650F, Street, štúdiový záber, trikolóra Pearl Metalloid White, zboku

CB650F

Ulice čakajú

Pripravený na akciu.

Niekedy jazdca nepotrebuje jasný cieľ. Jednoducho chcete vyraziť a nechať všetko ostatné za sebou. Predstavujeme model CB650F, nový druh motocykla strednej triedy, ktorý vyvážene kombinuje vyladený športový výkon s každodennou praktickosťou – a to všetko v úžasnom štýle Streetfighter.

Výkon vždy, keď ho potrebujute

Úplne nový radový štvorvalec poskytuje štedrý krútiaci moment v nízkom až strednom pásme otáčok. S maximálnym výkonom 64 kW a nízkou spotrebou paliva môžete získať to najlepšie z oboch svetov. Vďaka vyladenému rámu a dobre reagujúcemu odpruženiu je riadenie isté a obratné nie len v meste aj pri jazde kľukatými cestami. To všetko spolu vytvára nezameniteľný charakter motocykla určeného hlavne do ulíc, ktorý je vždy pripravený na akciu.

Honda, CB650F, Street, exteriér, trikolóra Pearl Metalloid White, exteriér, v pohybe

Väčší výber

Model CB650F sa dodáva v dvoch verziách.

Honda, CB650F, Street, štúdiový záber, Pearl Queen Bee Yellow, zboku CB650F Ak chcete veľký výkon v kompaktnom tele, práve ste ho našli.
Honda, CB650F, Street, štúdiový záber, Sword Silver Metallic, zboku CB650F ABS Ľahký protiblokovací brzdový systém (ABS) výrazne zvyšuje vašu istotu a prináša schopnosť bezpečne zabrzdiť aj na mokrej alebo klzkej vozovke.

Zobraziť technické údaje

Štýl Streetfighter

Rám modelu CB650F používa dva oválne nosníky vyladené tak, aby poskytli optimálnu úroveň spätnej väzby a vnímania motocykla, ako aj skvelú tuhosť. Teleskopická 41 mm predná vidlica a zaoblená zadná hliníková kyvná vidlica s tlmičom Monoshock poskytujú presné riadenie. Dva predné vlnité 320 mm kotúče s dvojpiestikovými strmeňmi, spolu s 240 mm zadným kotúčom, poskytujú účinnú brzdnú silu, najmä v spojení s príplatkovým systémom ABS.

Honda, CB650F, Street, exteriér, trikolóra Pearl Metalloid White, v pohybe
Honda, CB650F, štúdiový záber, detail, koleso, trikolóra Pearl Metalloid White,

Charizmatický dizajn

Model CB650F vystavuje na obdiv agresívne uhly a prikrčenú siluetu s krátkou, minimalistickou zadnou časťou, ktorá evokuje pravý štýl motocyklov rady Streetfighter.

Výrazný a svalnatý vzhľad motora s výfukmi vyvedenými do boku s konfiguráciou 4-2-1 hneď napovie, na čo je tento model určený. Kompaktná výfuková koncovka,ktoré je zavesená pod motorom, prináša výrazný moderný štýl a prispieva k centralizácii hmotnosti motocykla.

Za štýlom modelu CB650F sa skrývajú praktické vlastnosti – tento motocykel je v porovnaní s inými štvorvalcovými modelmi strednej triedy kompaktnejší a ľahší. Jazdná poloha prináša jazdcovi úplnú kontrolu a výška sedadla 810 mm s úzkym profilom umožňuje jednoducho dosiahnuť na zem.

Bočný pohľad na zaparkovaný ružový model SH Mode s jazdkyňou stojacou za ním.