Zavrieť
Honda PCX150, strieborná.

PCX 150 2015

Buďte súčasťou mesta

Buďte všade včas.

Model PCX150 sa pýši elegantným moderným dizajnom vhodným do každého mesta, kým jeho špičkový motor zaručuje mimoriadne efektívnu spotrebu paliva. K tomu si prirátajte množstvo úložného priestoru a praktickú 12 V napájaciu zásuvku na jednosmerný prúd a dostanete skúter oplývajúci všetkým, čo potrebujete pre život v pohybe.

Veľký zvnútra

Kompaktný navonok.

Rovnako ako najpredávanejší skúter v Európe, model PCX150, sa hrdí športovými líniami a elegantnými krivkami. Jazdec sedí pohodlne a bezpečne na sedadle vo výške 760 mm. Medzi praktické detaily patrí napríklad úložný priestor na ľavej strane, do ktorého sa zmestí fľaša vody a zároveň obsahuje 12 V zásuvku slúžiacu na nabíjanie elektronických zariadení (napríklad mobil) za jazdy. Model PCX150 pri svojich celkových rozmeroch bezpečne prekľučkuje hustou premávkou a bez problémov sa zmestí na úzke parkovacie miesta, pričom zachováva pohodlie a priestor pre dve osoby.

Skúter Honda PCX125, záber v exteriéri, červený

Šikovný, výkonný a efektívny

Zdokonalený motor eSP (enhanced Smart Power), ktorý poháňa model PCX150, je zárukou dlhodobej spoľahlivosti a mimoriadne efektívnej spotreby paliva len 44 km/l (bez počítania spotreby počas voľnobehu). Zároveň poskytuje skvelé zrýchlenie – z 0 na 50 m len za 4,9 s – aby ste mohli byť krok pred zvyškom premávky pri tichej a plynulej prevádzke so zníženou produkciou CO2. S 8-litrovou palivovou nádržou strávite menej času na čerpacích staniciach, keďže na jedno natankovanie zvládnete prejsť viac než 350 km.

Honda-Skúter-PCX125-Exteriér-Pearl Siena Red-Stojaci
Honda-Sckúter-PCX150-Štúdio-Moondust Silver Metallic-Spredu

Mesto sa nikdy nezastaví

A nemusíte ani vy.

Kým samotný motor eSP zaručuje skvelú spotrebu, ani zvyšok modelu PCX150 nezaostáva. Špeciálne pneumatiky s nízkym valivým odporom znižujú spotrebu pri zachovaní dostatočnej trakcie, kým LED svetlomety a LED smerovky s nízkou spotrebou šetria až 40 W elektrickej energie, aby mohol motor bežať o niečo efektívnejšie. Pohotové odpruženie a prepojené brzdy (CBS) vyžehlia tie najhoršie nástrahy, na ktoré v meste narazíte. Model PCX150 vytvorený s dôrazom na skvelý vzhľad a odolnosť, cenovú dostupnosť aj prevádzku však nie je iba skútrom. Je zároveň pasom k celému svetu, ktorý na vás vonku čaká.

Červený model Honda PCX125, záber v exteriéri.