Zavrieť
Honda-PCX150-Štúdio-Moondust Silver Metallic-Zboku

PCX

Rozhýbe vaše dni

Užite si mesto naplno.

Vzali sme všetko, vďaka čomu sa model PCX stal obľúbeným a zároveň najpredávanejším skútrom v Európe, a pridali zopár vylepšení. Elegantný štýl, zvýšený komfort, ešte efektívnejšia spotreba paliva a množstvo šikovných vylepšení uľahčujúcich život v pohybe. Vyrobili sme tak skúter vhodný do mesta ako ho poznáte – avšak teraz je ešte lepší.

Skvelý vzhľad. Skvelý pocit.

Vozte sa štýlovo.

Pôsobivý vzhľad modelu PCX tvorí vyvážená kombináciu praktickosti a štýlu. Je dostatočne štíhly na to, aby prekĺzol najhustejšou premávkou a na stiesnené parkovacie miesta, no zároveň ponúka dostatok pohodlia a priestoru pre jazdca aj spolujazdca, ako aj množstvo šikovných detailov. Členené sedadlo jednoducho otvoríte, pričom zostáva podľa potreby vyklopené vďaka zaisťovaciemu pántu, kľúč zapaľovania má ochranný kryt a v záujme zvýšenia bezpečnosti sme pridali aj tlačidlo aktivujúce výstražnú funkciu smeroviek. Prístrojový panel je praktický, má okrúhly tvar a svietiacu ručičku tachometra.

Honda-Skúter-PCX125-Exteriér-Pearl Siena Red-Stojaci

Nízka spotreba paliva, vysoký výkon

Mimoriadne spoľahlivý 4-taktný vodou chladený motor eSP (enhanced Smart Power) modelu PCX125 disponuje technológiou nízkeho vnútorného trenia vďaka čomu šetrí palivo pri výkone, ktorý si spoľahlivo poradí s jazdou v meste. Systém vstrekovania paliva PGM-FI umožňuje prudké zrýchlenie pri rozbiehaní – presne to potrebujete, aby ste boli v hustej premávke vždy vpredu. Vďaka využitiu 300-bunkového katalyzátora vo výfuku je navyše prevádzka ekologická a šetrná k životnému prostrediu.

Honda-Skúter-PCX150-Exteriér-Pearl Siena Red-Stojaci
Honda-Sckúter-PCX150-Štúdio-Moondust Silver Metallic-Spredu

Drobnosti

Robia najväčší rozdiel

Niekedy skutočne záleží na detailoch. Na jednu 8-litrovú nádrž paliva je možné prejsť až 375 km, takže strávite podstatne menej času na čerpacích staniciach. Spotrebu paliva sa nám podarilo znížiť na 47,4 km/l aj za pomoci špeciálnych pneumatík s nízkym valivým odporom a energeticky menej náročným svetlám s LED diódami. Kľúčovú úlohu hrajú praktické doplnky – odkladacia skrinka vľavo je vždy poruke a je dosť veľká na to, aby ste do nej uložili fľašu vody. K dispozícii máte navyše 12 V zásuvku slúžiacu na nabíjanie elektronických zariadení (napríklad mobil) za jazdy.

Honda-Skúter-PCX150-Exteriér-Pearl Siena Red-Stojaci