Zavrieť

Novinka

Forza 125

lepší prehľad

lepší život

dokážte viac

zažite viac

Forza 125

Posunúť

Nová Forza 125

Zažite viac

Zažite viac

Skutočné vzrušenie, zakaždým.

Predstavte si jazdu do práce takú skvelú, že budete mať husiu kožu, alebo rýchlu jazdu do obchodu, z ktorej sa vám rozbúcha srdce. Nový skúter Forza 125 vám dá viac v každom momente vášho života – viac výkonu, viac štýlu, viac praktických vlastností a viac technológie. Preto sa nudná cesta z bodu A do bodu B zmení na vzrušujúcu jazdu, ktorá vám rozprúdi krv.

Bočný trojštvrťový pohľad na model Forza 125, na ceste s jazdcom, zľava.

Viac výkonu

Všetko, čo chcete od skútra s objemom 125 cm3, a ešte viac.

Model Forza 125 vám dodá sebavedomie, vďaka ktorému sa postavíte mestu čelom. Obsahuje nový štvorvalcový motor so vstrekovaním paliva PGM-FI navrhnutý na silný výkon v strednom a vysokom rozsahu otáčok. Každá jazda bude dobrodružstvo vďaka najlepšiemu zrýchleniu z rýchlosti 90 km/h vo svojej triede, rýchlej akcelerácii a silnému výkonu pri vysokých rýchlostiach.

Ale nejde len o výkon. Model Forza 125 obsahuje niekoľko skvelých funkcií, ktoré vám dajú viac. Technológie nízkeho trenia spojené so systémom vypnutia motora pri voľnobehu vám poskytnú neuveriteľnej nízku spotrebu, pri ktorej prejdete 43,5 km/l (režim WMTC), takže môžete jazdiť ďalej a rýchlejšie. Tento skúter sa tiež ľahko riadi vďaka hmotnosti len 162 kg (s ABS), čo okrem vyššieho výkonu tiež prispieva k lepšej ovládateľnosti pri nízkej rýchlosti a jednoduchšiemu parkovaniu.

Viac štýlu

Vybočte z mestského davu vďaka modrenej zmesi elegantných plynúcich línií a agresívnych športových uhlov. Dynamický dizajn tiež ponúka skvelú ochranu pred vetrom pri rýchlej jazde na diaľnici, kým prémiové LED svetlá vytvárajú ostrú a jedinečnú prednú siluetu. Stereoskopická prístrojová doska dopĺňa tento vzhľad kontrastným LCD displejom s tmavým zobrazením, na ktorom sa uvádzajú všetky potrebné informácie.

Bočný pohľad na model Forza 125, zaparkovaný v mestskom prostredí, sprava

FORZA 125.

Model Forza 125 sa dodáva vo verzii s ABS.

Miniatúra modelu Forza 125, sprava. Forza 125 ABS Brzdenie s istotou vždy, keď ho potrebujete, vďaka brzdám s kombinovaným systémom ABS (C-ABS). 4 650 eur

Zobraziť technické údaje