Zavrieť
Biely model Honda VT750C, zboku, pravá strana.

Shadow

VT750C

Klasické krivky

Kultový štýl, moderné technológie.

Kombinácia klasického vzhľadu a modernej technológie vytvára čarovný zážitok z jazdy. Ležérny štýl a skvelý zvuk – to musí byť dvojvalcové véčko.

Vychutnajte si jazdu

Je to bezstarostný motocykel s motorom, ktorý poskytuje silný a stabilný výkon.

Otočte dobre reagujúcim plynom a uniknite stresu bežného dňa so svižným výkonom už od nízkych otáčok. Usaďte sa do nízkeho koženého sedadla a započúvajte sa do zvuku dvojvalcového 750 cm3 V-motora vychádzajúceho z úžasných dvojitých tlmičov výfuku. Keď pod vami začne plynúť cesta, vyložte si nohy a vychutnajte si tú úžasnú jazdu.

Predný 3/4 pohľad na model VT750C s jazdcom. (Exteriér).

Odparkujte ho štýlovo

Brzdy s kombinovaným systémom ABS (C-ABS) sú štandardnou výbavou motocykla VT750C Shadow.

Predný pohľad na model Honda VT750C, na ceste s jazdcom (exteriér).

Honda VT750C Shadow – kombinovaný systém ABS v štandardnej výbave. Hore je znázornený s voliteľným čelným sklom, sedadlovými taškami a chrómovaným krytom predného blatníka.

Pocit bezpečia a istoty

Brzdná sila s lepším ovládaním, pretože brzdný účinok sa rovnomerne rozloží na predné a zadné koleso.

Systém C-ABS pri prudkom brzdení zabezpečí udržanie záberu oboch pneumatík, čo pri rýchlom spomaľovaní pomáha zachovať pocit kontroly. Potom stačí vyklopiť ľahko prístupný bočný stojan a zaparkovať – bez najmenších problémov.

Bočný trojštvrťový pohľad na motocykel Honda VT750C Shadow, na ceste. Sprava (exteriér).
Predné koleso modelu Honda VT750C.

Klasický jeden kotúč, chrómové ráfy a spice vytvárajú vzhľad motocyklov Cruiser.

Prispôsobte si svoj sen

Vytvorte si vlastný individuálny štýl.

Keby vám veľké množstvo skvelých funkcií modelu VT750C Shadow nestačilo, môžete si ho ešte viac prispôsobiť a zdokonaliť. Možno postačí pár chrómovaných okrajov alebo súprava sedadlových tašiek z pravej kože.

V spoločnosti Honda vyvíjame a vyrábame komplexný rad originálneho príslušenstva Honda v súlade s našimi prísnymi technickými parametrami, vďaka čomu všetky diely presne zapadnú, správne fungujú a vytvárajú jednoliaty dizajn.

Priblížený pohľad na zadnú časť modelu VT750C Shadow, detail na zdobenom operadle.

Nadčasový štýl motocyklov Cruiser

Starostlivosť o motocykel je rovnako dôležitá ako samotná jazda.

Dobre sa pozrite na chrómovanú úpravu svetlometu a krytov motora a v ich odraze nájdete kvalitu tohto klasického motocykla typu Cruiser. Skutočne nízko položený Cruiser s nezameniteľným zvukom dvojvalcového véčka.

Žiadne starosti

Vďaka špičkovej technológii motora a širokej ponuke príslušenstva (vpravo) je tento motocykel navrhnutý na dlhé kilometre bezstarostnej jazdy. Veľký dvojvalcový V-motor spolu s hriadeľovým pohonom umožňuje modelu VT750C dosahovať úžasne nízku spotrebu paliva, ktorá oddiali vašu najbližšiu zastávku na čerpacej stanici.

 

Bočný pohľad na model VT750C s jazdcom. Sprava. (Exteriér).