Zavrieť
Custom, NM4, Štúdio, Matt Ballistic Black Metallic, Zboku

NM4 Vultus

celkom nový druh

Osloboďte sa.

Bojovník proti zaužívaným pravidlám a tradičným konceptom motocyklového dizajnu – model NM4 Vultus je spojením fantázie, funkčnosti a osvedčených technológií, čím vzniká stroj, ktorý vytŕča z davu.

čistá fantázia

Tokijský štýl.

Model NM4 Vultus vnáša do ulíc štýl inšpirovaný bojovými stíhačkami, pričom uzatvára jazdca do kokpitu inšpirovaného japonskými komiksami Manga. Z jeho širokej lomenej stavby vyžaruje sila a dodáva jazdcovi istotu pri jazde mestom vo veľkom štýle. Ponúkame ho v jedinej farbe vhodnej pre jeho dizajn – temnej čiernej.

Tourer, CTX700, Exteriér, V pohybe, Darkness Black Metallic, Zboku

ide naplno

Vďaka dvojvalcovému motoru o objeme 745 cm3 je NM4 Vultus svižným avšak silným motocyklom. Hodnota jeho maximálneho krútiaceho momentu je až 68 Nm a je dostupný už pri 4 750 ot./min. Prívod paliva do motora zaisťuje mimoriadne efektívne vstrekovanie paliva PGM-FI pri spotrebe 28,4 km/l (režim WMTC), pričom 11,6-litrová nádrž umožňuje dojazd viac než 300 km. Katalyzátor je umiestnený blízko pri motore, čím umožňuje rýchlejšie dosiahnuť prevádzkovú teplotu motora a tak ešte viac znížiť tvorbu emisií. Charakter motora je navyše príjemný aj na pocit vďaka posunu kľukovej hriadele o 270˚ a dvom vyvažovacím hriadeľom.

Honda, NM4, Exteriér, Stojaci, Matt Ballistic Black Metallic
Custom, NM4, Štúdio, Exteriér, Stojaci, spredu

sila vo vnútri

Kompaktné hnacie ústrojenstvo v tuhom oceľovom ráme poskytuje svižné a pohotové riadenie, pri ktorom jazdec nadobúda pocit slobody bez ohľadu na to, či jazdí rušnými ulicami mesta alebo si užíva jazdu kľukatými cestami kdesi v horách. Jazdec má absolútnu kontrolu nad motocyklom vďaka výške sedadla len 650 mm umožňujúcej jednoduchý dosah na zem, zatiaľ čo sa o plynulú a pohodlnú jazdu stará 43 mm teleskopická predná vidlica a zadné odpruženie Pro-Link. Pocit istoty upevňujú predné a zadné kotúčové brzdy v kombinácii so systémom ABS, ktorý znižuje riziko zablokovania kolies na klzkom povrchu.

Honda, NM4, Exteriér, V pohybe, Matt Ballistic Black Metallic