Zavrieť
Honda CTX700N

CTX700N

Odpútajte sa

Zážitky čakajú na vás.

Slobodu máte na dosah ruky. S dynamickým výkonom cestných motocyklov a vlastnosťami triedy cruiser je model CTX700N naozaj jedinečnou kombináciou. Jeho dvojvalcový motor, ktorý vás zahrnie krútiacim momentom, dopĺňa dvojspojková prevodovka (DCT). Nízko položené ťažisko, kompaktný rám a protiblokovací brzdový systém (ABS) od spoločnosti Honda zabezpečia radosť z jazdy na každej ceste.

Choďte vlastnou cestou

Nízko položené a plynulé línie modelu CTX700N obohatia mestské ulice svojím výrazným štýlom. Čierne kryty chladiča a bočná kapotáž harmonicky dopĺňajú motor a vytvárajú silný pocit z mechaniky stroja. Mohutné línie zvýraznené neprehliadnuteľným reflektorom v tvare písmena V obklopeným výraznou prednou kapotážou vytvárajú silný charakter s jedinečným a nezameniteľným štýlom.

Naked, CTX700N, exteriér, stojaci motocykel, čierna metalíza Gunpowder, zboku

Keď cesta volá

Keď vás láka nekonečná cesta, motocykel CTX700N je pripravený vyraziť a jeho uvoľnená jazdecká pozícia vás nabáda naplno využiť skvelý dojazd na jednu 12,4-litrovú nádrž. Tuhý oceľový rám, teleskopická 41 mm vidlica, Honda Multi-Action System (HMAS) a zadný centrálny tlmič Pro-Link prinášajú uvoľnené a neutrálne ovládanie v mestských uliciach alebo tiahlych zákrutách. Spoľahlivo ovládateľná brzdná sila je k dispozícii vďaka systému ABS v štandardnej výbave, ktorý pomáha 320 mm prednej a 240 mm zadnej kotúčovej brzde.

Naked, CTX700N, exteriér, stojaci, čierna metalíza Gunpowder, zboku
Naked, CTX700N, štúdiový záber, detail, vidlica, čierna metalíza Gunpowder, zboku

Krútiaci moment, technológia a účinnosť

Mnohí jazdci túžia po silných a rýchlych reakciách motora v spodnom až strednom pásme otáčok. Maximálny krútiaci moment 60 Nm je dostupný už pri 4750 ot./min. čo znamená, že model CTX700N vám tento sen poľahky splní. Vstrekovanie paliva PGM-FI znižuje prevádzkové náklady na minimum a prináša skvelý dojazd až 27,9 km/l*.

Šesťstupňová dvojspojková prevodovka (DCT) sa ovláda pomocou tlačidiel na ľavom riadidle a ponúka bezproblémové a intuitívne radenie. Tri rôzne jazdné režimy dávajú jazdcovi možnosť výberu: Režim manuálnej prevodovky poskytne úplnú kontrolu nad radením pomocou tlačidiel na riadidlách. Môžete si vybrať pohodu v režime jazdy (D) alebo si trochu zvýšiť hladinu adrenalínu v krvi v športovom režime (S).

*Režim WMTC

Naked, CTX700N, exteriér, stojaci, čierna metalíza Gunpowder, zboku