Zavrieť

Novinka na rok 2017

CRF450R a CRF450RX

Honda CRF450R udáva trend už od svojho uvedenia na trh v roku 2002.

Úplne nový zážitok

Posunúť

CRF450R

Úplná kontrola

Off road alebo enduro – voľba je na vás.

CRF450R

CRF450R

Pozrite si technické údaje

CRF450RX

Pozrite si technické údaje

Ak vás to zaujalo, zaregistrujte sa

Neustály vývoj

Model CRF450R sme, samozrejme, neustále vyvíjali. Pri každom vynovení sme zúročili skúsenosti nazbierané v intenzívnych programoch spoločnosti Honda zameraných na motokrosové pretekanie na celom svete. Za tie roky sme CRF450R vybrúsili na jeden z najkomplexnejších strojov schopných pretekať. Tento v Európe obľúbený motokrosový motocykel triedy Open-class je úplne nový – vďaka novému motoru má výrazne vyšší výkon a vďaka prepracovanému podvozku istejšie sedí a poskytuje lepší záber.

Vyzerá inak, správa sa inak a prináša úplne nový zážitok na dráhe. Skrátka, je rýchlejší. Oveľa rýchlejší.

CRF450R

A čo takto enduro?

V sortimente modelov Off Road značky Honda pribudol úplne nový endurový motocykel pripravený na skutočné preteky – CRF450RX. Jeho absolútnym základom je spojenie motora a podvozka modelu 17YM CRF450R – úplne nového motokrosového motocykla Honda s kubatúrou 450 cm3.

Ten predstavuje ideálny odrazový mostík na skonštruovanie endurového stroja – modelu CRF450RX prepožičiava čisto motokrosové vlastnosti, s ktorými zvládne akúkoľvek špeciálnu endurovú etapu, a zároveň pôsobivú schopnosť s ľahkosťou presvišťať rýchlymi úsekmi, poradiť si s prudkými stúpaniami či úzkymi, náročnými úsekmi.

Model CRF450RX ponúka skutočne mimoriadne zážitky z jazdy a pretekov a vyniká nielen v rámci sortimentu Honda, ale aj v enduro svete ako takom. Vyzerá inak a správa sa inak ako ostatné motocykle v tejto triede.

A rovnako ako CRF450R je neprekonateľne rýchly.

Skok s modelom CRF450RX

Naša aktuálna ponuka off road motocyklov