2017 Honda CRF250L a CRF250 Rally

Dobrodružstvo kdekoľvek

Pripravené na víkendové dobrodružstvo, dlhú cestu alebo denné dochádzanie.

Posunúť

Dva účely

Ľahko sa prešmykne upchatými ulicami alebo vyrazí na vozovku či do terénu.

CRF250L

Viacúčelový, na všetko pripravený model CRF250L s novou výraznou kapotážou inšpirovanou modelom CRF450R dosahuje vyšší výkon a krútiaci moment prepracovaným nasávaním a výfukovým systémom a pýši sa brzdami s ABS i novou digitálnou prístrojovou doskou s tachometrom a ukazovateľom paliva.

Jednoducho sa prešmykne upchatými ulicami vďaka ľahkým a štíhlym proporciám, ktoré dopĺňa vynikajúca manévrovateľnosť. Odpruženie, možnosť dosiahnutia zeme a výška sedadla zas zabezpečujú zábavnú a pohodlnú jazdu na členitej vozovke či na cestách. Otvára sa tak celkom nové spektrum zážitkov na dvoch kolesách, nech už sú skúsenosti jazdca akékoľvek.

CRF250L

CRF250 Rally

Pripravený na víkendové dobrodružstvo, dlhú cestu alebo denné dochádzanie vďaka dlhému odpruženiu, brzdám s ABS a veľkým kotúčom, vynikajúcou ochranou pred nepriazňou počasia prostredníctvom karosérie inšpirovanej modelom CRF450 RALLY a pôsobivému dojazdu. Výkon motora spája solídny krútiaci moment v nízkych otáčkach a vysoký výkon vo vysokých otáčkach.

Vďaka hlavným štýlovým prvkom prebraným priamo z pretekárskeho stroja na rely Dakar HRC CRF450 RALLY model CRF250 RALLY prináša na trh niečo nové. Okrem vzhľadu, ktorým pôsobí, ako stroj pripravený vyraziť do púšte, ponúka aj skutočnú príchuť dobrodružstva pre jazdcov uprednostňujúcich ľahké, jednoducho ovládateľné stroje. Okolo sveta či okolo bloku, model CRF250 RALLY vám vždy poslúži.

CRF250 Rally