Honda CBR1000RR Fireblade, SP a SP2

Nicky Hayden na trati

Je čas prevziať kontrolu

Posunúť

Logo CBR Fireblade.

25 rokov vývoja

1992 – 2017

Ostrejší ako nikdy predtým

Motocykel Honda CBR1000RR Fireblade posúva možnosti riadenia na novú špičkovú úroveň.

Záber z pravej strany na motocykel Honda CBR1000RR Fireblade v štúdiu.

Motocykel Honda Fireblade pre rok 2017

Od roku 1992 prešiel model Fireblade mnohými zmenami a vývojom – každú fázu ovplyvnil koncept Total Control (Úplná kontrola).

Každá generácia je skonštruovaná na základe dedičstva pôvodného modelu Fireblade, pričom poskytuje dokonalo vyvážený celok, ktorý neuveriteľne dobre sedí na trati, a čo je dôležitejšie, poskytuje aj povznášajúci a jedinečný zážitok z jazdy na otvorených cestách.

90 % hlavných komponentov je na verzii 2017 nových a v celom rade je vylepšený aj pomer výkonu a hmotnosti.

CBR1000RR Fireblade SP na trati.

Motocykel Honda Fireblade SP pre rok 2017

Trojštvrtinový záber na motocykel Honda CBR1000RR Fireblade v štúdiu spredu. CBR1000RR Fireblade Pomer výkonu a hmotnosti je vylepšený o 14 % – čím model Fireblade dosahuje vôbec tú najlepšiu úroveň – a to vďaka zníženiu hmotnosti o 16 kg a nárastu výkonu o 8 kW. Voliteľná kontrola trakcie Honda Selectable Torque Control, voliteľná brzda motora, nové ABS, systém na výber režimu jazdy a systém voľby výkonu, úplné odpruženie Showa a technológia vychádzajúca z modelu RC213V-S MotoGP.
Trojštvrtinový záber na motocykel Honda CBR1000RR Fireblade SP v štúdiu spredu. CBR1000RR Fireblade SP Je vybavený semiaktívnym systémom elektronickej kontroly odpruženia od spoločnosti Öhlins, ktorý dopĺňa voliteľnú kontrolu trakcie od spoločnosti Honda, kontrolu pri jazde na zadnom i prednom kolese, voliteľnú brzdu motora, systém ABS pre jazdu v zákrutách, systém rýchleho radenia Quickshifter, asistenčný systém pri radení nadol, systém na výber režimu jazdy a systém voľby výkonu. Pomer výkonu a hmotnosti sa zlepšil o 14 % vďaka zníženiu hmotnosti o 15 kg a nárastu výkonu o 8 kW.
Trojštvrtinový záber na motocykel Honda CBR1000RR Fireblade SP2 v štúdiu spredu. CBR1000RR Fireblade SP2 Špeciálny model SP2 je homologovaný na jazdu po verejných komunikáciách a vychádza z modelu Fireblade SP – maximálny výkon 141 kW, krútiaci moment 114 Nm, kolesá Marchesini s voliteľnou pretekárskou súpravou HRC Sport Race alebo Full Race.

Stiahnite si našu novú aplikáciu

Začnite dobrodružstvo na svojom mobile alebo tablete.

Objavte detaily, vyberte farbu a preskúmajte karosériu z každého uhla. Prostredníctvom našej novej mobilnej aplikácie sa ponorte do rozšírenej reality a pozrite sa, ako bude motocykel vyzerať na vašej príjazdovej ceste.

Stiahnuť z Google Play

Stiahnuť z App Store

Koláž obrázkov zobrazujúcich aplikáciu Honda