Zavrieť

NC750X

Odvážny a nebojácny

NC750X s novým dizajnom a vylepšenými funkciami. Tento motocykel s inovovaným motorom s objemom 750 cm³, vysokými zdvihmi odpruženia a pohodlnou dvojspojkovou prevodovkou má všetko, čo potrebujete na smelú jazdu za dobrodružstvom.

Posunúť

Dobrodružstvo je stav mysle

NC750X

Čo vás čaká na ceste? Čo je za rohom? Za kopcom? Buďte zvedavý a zvyšok za vás zvládne NC750X.

NC750S voľne stojaci pred bielym pozadím

Vodičský preukaz

A

Čo to znamená

Dostupné v

4

rôznych farbách

Zobraziť všetky

Potrebujete pomôcť?

Svet na vás čaká

NC750X vám pomôže preskúmať nepoznané.

NC750X má kompaktný robustný dizajn a nové funkcie, s ktorými sa môžete vydať na výpravy v pohodlí a štýlovo. Vďaka vzpriamenej jazdnej pozícii, svižnému riadeniu a vysokému krútiacemu momentu je dokonalým spoločníkom nech idete kamkoľvek. A vďaka neuveriteľne nízkej spotrebe sa tam navyše dostanete maximálne efektívne.

NC750S na ceste

Multifunkčný LCD displej

Oživte podsvietenie panela prístrojov motocykla NC750X žiarivými farbami, ktoré reagujú na štýl jazdy.

Okrem bežných údajov ako napríklad spotreba paliva či rýchlosť, sa na inovovanom, väčšom a jasnejšom LCD paneli zobrazuje aj informácia o aktuálnom výkone motocykla.

Päť režimov na výber

Panel prístrojov má päť rôznych režimov: DCT, Gear, Rev, Eco a Shift – každý má vlastný súbor farieb, ktoré označujú výkon motocykla. Znamená to, že si môžete pozrieť aký prevodový stupeň je zaradený, aké sú otáčky motora a dokonca aj efektivitu jazdy, a to všetko jediným pohľadom na panel prístrojov.

NC750X a jazdec

Vďaka LCD panelu prístrojov budete vždy v obraze a nemusíte odtrhnúť zrak od cesty.

NC750X – panel prístrojov

Vlastné farby

Vďaka rozšírenému používateľskému režimu si môžete sami vybrať farbu podsvietenia panela prístrojov.

Vychutnajte si jazdu

Vychutnajte si scenériu vďaka jedinečnej dvojspojkovej prevodovke (DCT) motocykla NC750X, ktorá sa sama postará o rýchlosti.

Prevodovka DCT zaisťuje mimoriadne plynulé zmeny prevodových stupňov motocykla NC750X bez akejkoľvek straty záberu, takže vás nikdy nezradí počas jazdy do práce alebo za víkendovou zábavou. Môžete si vybrať z troch rôznych režimov, ktoré dokonale vyhovujú podmienkam jazdy, napríklad dynamický režim S (šport), vďaka ktorému vás od odvážnejšej jazdy delí jediný prepínač.

NC750S pri jazde popod most

Pretransformujte svoj motocykel NC750S pomocou režimu S, ktorý ponúka extra úrovne športového výkonu vďaka trom rôznym vzorom radenia, ktoré postupne pritvrdzujú: S1, S2 a S3.

NC750S – riadidlá pohľad spredu

Prvé automatické nastavenie je režim D, ktorý ponúka dokonalú rovnováhu medzi ekonomickou a pohodlnou jazdou, hodí sa na dlhšie cesty.

Úplná kontrola

Nový systém DCT disponuje aj detekciou sklonu, ktorá automaticky mení vzor radenia prevodových stupňov v závislosti od stupňa sklonu. To znamená, že pri prudkom stúpaní získate správny krútiaci moment a pri prudkom klesaní lepšiu kontrolu nad motorom.

červeno-čierny motocykel NC750S pri jazde do zákruty

Pre maximálnu kontrolu môžete v manuálnom režime preraďovať rýchlostné stupne pomocou tlačidiel na riadidlách.