Zavrieť

CB500X

Zabudnite na svet

Vďaka svižnému riadeniu a uvoľnenej rovnej pozícii pri jazde si CB500X ľahko poradí s každým terénom. Či už sa snažíte pretkať mestskou džungľou alebo objavujete nezmapované teritóriá, vždy nájdete hľadaný únik – a stačí vám vodičské oprávnenie A2.

Posunúť

Jazdite ďalej

CB500X

Prepletajte sa mestskou premávkou, diaľnicou, až do neznáma.

CB500X voľne stojaci pred bielym pozadím

Vodičský preukaz

A2

Čo to znamená

Dostupné v

3

rôznych farbách

Zobraziť všetky

Potrebujete pomôcť?

Nové obzory

Vždy sa dá ísť na nové miesta a vidieť nevídané – vezmite si prilbu a vyrazte na cestu.

CB500X s kvapalinou chladeným radovým dvojvalcovým motorom s objemom 500 cm3 je dokonalým spoločníkom na každodennú prepravu i víkendové dobrodružstvá. Jeho drsný štýl je ako stvorený na cestu – vďaka skvelej spotrebe a svižnému riadeniu v pohode prejdete pár kilometrov vidieckych ciest, nových miest alebo jednoducho tam, kde vás cesta zavedie.

CB500X pri jazde cez tunel

Ako stvorený na cesty i do mierneho terénu

Zoberte CB500X všade

CB500X v zákrute na horskej ceste

Nový model CB500X je špeciálne navrhnutý na pohodlné dlhé jazdy a víkendové výlety. Je vybavený predným odpružením vhodným na dlhé cesty, takže ho môžete prevetrať na drsných vidieckych cestách i na dláždených uliciach. Predný veterný štít sme navyše rozšírili o približne 100 mm, takže vás lepšie ochráni.

Už vás nič nezastaví

Keď nedovidíte na koniec cesty, veľká palivová nádrž a prvotriedna spotreba motocykla CB500X vás zavezie ďalej ako kedykoľvek predtým – a to maximálne efektívne.

bočný pohľad na model CB500X
pohľad spredu na model CB500X

Jazda vo vašom štýle

Vyberte si spomedzi troch nových farebných prevedení CB500X, ktoré skutočne urobia dojem.

Asteroid Black Metallic, Pearl Horizon White, Millennium Red – každé z nových farebných prevedení modelu CB500X prichádza aj s grafikou na bočnú kapotáž a farebne zladenými nálepkami na kolesá, ktoré dotvárajú dobrodružstný vzhľad. Alebo si vyberte čiernu metalízu Mat Gunpowder Black Metallic pre elegantnejší vzhľad, ktorý netreba podceňovať.

bočný pohľad na model CB500X
CB500X pri jazde dolu strmým kopcom

Odpútajte sa

prach na kopci

S motocyklami kategórie Adventure sa môžete vydať na cestu za slobodou. Iba pre odvážnych.

Náš rad všestranných odolných motocyklov Adventure vyvinuli pretekári Rally Dakar-Paris tak, aby vás odviezli čo najďalej a čo najrýchlejšie. Či už ste nováčikom alebo ostrieľaným jazdcom, motocykle Honda Adventure sú pre vás ako stvorené.

CB500X pri jazde po ceste do zákruty