Zavrieť

Výkon

Ekologická jazda

Posunúť

Logo modelu Jazz

Obratný v meste

Jazz je svižné kompaktné vozidlo s úžasnou ponukou priestoru a zároveň nízkou spotrebou paliva.

Hrdina čerpacích staníc

Jazz dosahuje vynikajúci pomer výkonu a spotreby paliva. S pôsobivou spotrebou len 4,6 l/100 km tak šetríte svoje peniaze.

prístrojová doska

Nový model Jazz je vybavený naším účinným 1,3-litrovým motorom i-VTEC, ktorý dosahuje pôsobivý výkon až 102 koní. Nechýba v ňom technológia Earth Dreams – to je názov, ktorý sme dali našej novej generácii motorov a prevodoviek navrhnutých s cieľom zvýšiť výkon a súčasne pritom znížiť vplyv na životné prostredie.

Výber prevodovky

Automatická alebo manuálna? Jazz môže byť vybavený novou 6-rýchlostnou manuálnou prevodovkou, alebo našou novou automatickou prevodovkou (CVT). Nech už si vyberiete ktorúkoľvek, môžete sa tešiť na hladkú a bezstarostnú jazdu, pri ktorej miniete menej paliva.

oranžové vozidlo Jazz, bočný pohľad z ľavej strany

Vyberte si prevodovku presne pre vás

Jazda bude pôžitkom, či už si vyberiete manuálnu alebo automatickú prevodovku.

Nezáleží na tom, aký jazdný štýl obľubujete. Naše prevodovky vám doprajú ten najlepší pocit z jazdy.

*Hodnoty spotreby paliva sú založené na oficiálnych výsledkoch laboratórnych testov podľa smerníc EÚ. Sú tu uvádzané len na porovnanie a nemusia sa zhodovať s hodnotami pri samotnej jazde.

predný pohľad na oranžové vozidlo Jazz
Motor
Maximálny výkon
Kombinovaná spotreba paliva*
Emisie CO₂
  • 1.3
  • Manuálna
  • Benzín
102 konských síl pri 6 000 ot./min. 5,0 l/100 km 116 g/km
  • 1.3
  • Automatická
  • Benzín
102 konských síl pri 6 000 ot./min. 4,6 l/100 km 106 g/km

Viac kilometrov za vaše peniaze

Jazz je vybavený funkciou automatického vypnutia motora pri voľnobehu, ktorá šetrí palivo vždy, keď je to možné.

Nový Jazz prináša výnimočný výkon a nízku spotrebu paliva, pričom s funkciou automatického vypnutia motora pri voľnobehu môžete ušetriť ešte viac paliva. Keď zastavíte napríklad na semaforoch, funkcia vypnutia motora pri voľnobehu motor vypne a následne po stlačení spojky alebo pridaním plynu pri automatickej prevodovke ho opäť naštartuje. Môže sa zdať, že je to len drobné vylepšenie, ale z dlhodobého hľadiska je rozdiel markantný.

Dokonalá pohoda

Doprajte si pocit istoty vďaka bezpečnostným systémom Honda.

oranžové vozidlo Jazz rozobraté na súčasti na ilustráciu jeho konštrukcie

Automatické prepínanie diaľkových svetiel

Systém automatického prepínania diaľkových svetiel vyhodnocuje vonkajšie svetelné podmienky a automaticky prepína medzi diaľkovými a stretávacími svetlami.

Inteligentný obmedzovač rýchlosti

Inteligentný obmedzovač rýchlosti využíva informácie systému rozpoznávania dopravných značiek a umožňuje vodičovi nastaviť rýchlostný limit pomocou ovládacieho prvku na volante.

Airbagy

Jazz je vybavený viacerými typmi airbagov vrátane bočných hlavových airbagov. Vďaka systému SRS vám airbagy poskytnú výrazne zdokonalenú ochranu.

Stabilizačný systém

Snímače stabilizačného systému počas jazdy monitorujú otáčanie kolies. Pre dosiahnutie čo najlepších jazdných vlastností systém vyhodnocuje, aký výkon alebo brzdná sila sú potrebné na to, aby ste mali vozidlo maximálne pod kontrolou.

logo modelu Jazz na automobile
Späť na hlavnú stránku
Honda

Loading