Zavrieť

Dizajn modelu HR-V

Prekvapivo priestranné

Scroll

Logo HR-V

Nenechajte sa oklamať dizajnom v štýle kupé – model HR-V má priestor pre všetko, čo potrebujete.

Štýl, ktorý ohúri

V modeli HR-V sa spája krásny a zároveň praktický dizajn.

Vďaka nezameniteľným nárazníkom a výraznej prednej mriežke bude HR-V na ceste neprehliadnuteľným vozidlom. Tiež sa môže pýšiť tvarovanými krivkami, skrytými kľučkami zadných dverí a 17” zliatinovými kolesami s decentným športovým tvarom. Kto by bol povedal, že sa v ňom skrýva toľko využiteľného priestoru?

Muž sa hrá s vyskakovacím klaunom
predný pohľad na biele vozidlo HR-V

Zábava na dosah

Model HR-V obsahuje Honda CONNECT – informačno-zábavný systém, ktorý vám prináša hudbu aj priateľov na dosah ruky.

Vyskakovací klaun

Systém Honda CONNECT sa vďaka centrálne umiestnenej dotykovej obrazovke postará o vašu zábavu aj potrebné informácie. Poskytne vám prístup k všetkým funkciám mobilného telefónu prostredníctvom rozhrania Bluetooth™, ako aj pripojenie Wi-Fi, USB a HDMI™ pre internet a hudbu. Dostať sa do cieľa vám vždy pomôže zabudovaná navigácia Garmin™ s mapami, podrobnými pokynmi, informáciami o premávke a upozorneniami na rýchlostné obmedzenia.

dotyková obrazovka vo vozidle

Priestor, ktorý sa mení

Vložte do všestranného interiéru vozidla HR-V všetko, čo chcete.

Dvere batožinového priestoru modelu HR-V sú široké a nízko položené, vďaka čomu máte rýchly a jednoduchý prístup do kufra – odložte si nákupy, batožinu alebo napríklad aj kuchynský drez. A vďaka našim praktickým sedadlám Magic Seats môžete batožinový priestor nakonfigurovať rôznymi spôsobmi – a zvýšiť jeho kapacitu od 470 až do 1533 litrov.

biely model HR-V zľava
kopa batožiny

Priestor pre každého

HR-V je plné praktických funkcií, ktoré zjednodušia váš život.

matriošky

Priestranný, tichý a pohodlný interiér vozidla HR-V zabezpečí pohodovú jazdu. Vzadu nájdete množstvo priestoru pre nohy aj hlavu, rovnako ako aj automatické ovládanie klimatizácie, vďaka ktorému budú dlhé cesty pohodlnejšie. A vďaka väčšej jazdnej výške a komplexnej ponuke špičkových bezpečnostných funkcií môžete mať istotu, že ste vy aj vaša rodina v dobrých rukách.

pohľad z výšky na biele vozidlo HR-V