Ponuky financovania

Dovoľujeme si vás informovať o aktuálnej ponuke Honda Finance, platnej pre obdobie do 31. 3. 2015.

HONDA - Správna voľba

Prostredníctvom tejto akcie získate od nás výhodnú ponuku financovania pre nové motorové vozidlá značky Honda CR-V a Honda Civic (vybrané modely), ktoré vám poskytneme formou zvýhodneného lízingu/úveru s poslednou zvýšenou splátkou.

Ponuka Honda Správna voľba je v brožúre uvedená len ako finančný lízing. Pre ponuku Honda Správna voľba formou úveru, obráťte sa prosím na svojho predajcu.

HONDA Lízing bez navýšenia splátok od 40% akontácie

Výhodnú ponuku financovania na nové motorové vozidlá značky Honda CR-V, ktoré vám poskytneme formou zvýhodneného lízingu bez navýšenia splátok na tri roky. 

HONDA - Lízing bez poplatku

Prostredníctvom tejto akcie získate od nás výhodnú ponuku financovania na nové motorové vozidlá značky Honda Civic Sport, ktoré vám poskytneme formou lízingu bez administratívneho poplatku na 36 mesiacov.

HONDA Fifty : Fifty **

Prostredníctvom tejto akcie získate od nás výhodnú ponuku financovania na nové motorové vozidlá značky Honda CR-V a Honda Civic (vybrané modely), ktorú vám poskytneme formou financovania na polovice prostredníctvom úveru bez navýšenia splátok na jeden rok.

Honda - Lízing s 2 splátkami

Prostredníctvom tejto akcie získate od nás výhodnú ponuku financovania na nové motorové vozidlá značky Honda CR-V a Honda Civic (vybrané modely), ktoré vám poskytneme formou lízingu s dvoma splátkami s navýšením na 3 roky. Ponuka je určená spotrebiteľom.

HONDA Tretinky *

Prostredníctvom tejto akcie získate od nás výhodnú ponuku financovania pre nové motorové vozidlá značky Honda CR-V a Honda Civic (vybrané modely), ktoré vám poskytneme formou financovania na tretiny prostredníctvom úveru*** / finančného lízingu bez navýšenia splátok na dva*** /tri roky.

HONDA - Pätiny *

Prostredníctvom tejto akcie získate od nás výhodnú ponuku financovania pre nové motorové vozidlá značky Honda CR-V a Honda Civic (vybrané modely), ktoré vám poskytneme formou financovania na pätiny prostredníctvom úveru bez navýšenia splátok na štyri roky.

HONDA - Financovanie na štvrtiny *

Prostredníctvom tejto akcie získate od nás výhodnú ponuku financovania pre nové motorové vozidlá značky Honda CR-V a Honda Civic (vybrané modely), ktoré vám poskytneme formou financovania na štvrtiny prostredníctvom úveru bez navýšenia splátok na tri roky.

Honda - Lízing s 3 ročnými splátkami

Prostredníctvom tejto akcie získate od nás výhodnú ponuku financovania na nové motorové vozidlá značky Honda CR-V a Honda Civic (vybrané modely), ktoré vám poskytneme formou lízingu s tromi ročnými splátkami s navýšením na 3 roky. Ponuka je určená spotrebiteľom.

Platnosť akcií: do 31.3.2015

* spotrebitelia možu získať danú ponuku financovania iba prostredníctvom finančného lízingu

** ponuka nie je určená pre spotrebiteľov

*** iba právnicke osoby